Abonament dla dwojga - opcja nie tylko dla par

Abonament dla dwojgaAbonament dla dwóch osób to odczuwalna oszczędność. Co więcej, najczęściej jest dostępny dla wszystkich, którzy zgodzą się na wspólną fakturę. Jedną z ciekawszych propozycji na rynku ma nju mobile. Abonament dla dwojga z nielimitowanymi rozmowami i wiadomościami możesz tu mieć już za 19 zł na osobę i to bez długoterminowej umowy. Sprawdź, jak to działa.

Tańszy abonament nie tylko dla par

Przy łączeniu usług telekomunikacyjnych można liczyć na atrakcyjne rabaty. Nie inaczej jest w przypadku abonamentu dla dwóch osób. Chociaż oferty tego typu bywają reklamowane jako abonament dla par, zwykle nie ma ograniczeń, kto może z nich skorzystać.

Często jedyne wymogi to wspólna faktura za oba numery, które muszą być zarejestrowane na jedną dorosłą osobę. Nie ma natomiast znaczenia, czy ich użytkownicy będą parą lub rodziną, czy po prostu znajomymi. Nie jest też wymagane wspólne miejsce zamieszkania.

Tak to właśnie wygląda w nju mobile. Ofertę dla dwojga kupisz wygodnie przez stronę internetową https://www.njumobile.pl/oferta/abonament-multi, a zrezygnować z dodatkowego numeru lub obu możesz w każdej chwili, zachowując jedynie miesięczny okres wypowiedzenia.

W nju abonament dla dwojga jest też tylko o 9 złotych droższy niż wariant solo. Dwa numery dostaniesz więc nawet za 14 zł miesięcznie na osobę. A jeśli każde z Was zapłaci po 19 zł/miesiąc, macie już ofertę z rozmowami i wiadomościami bez limitu i pakietem od 10 GB do nawet 30 GB do podziału.

Jak działa nju mobile na abonament dla dwojga?

Gdy macie nju mobile na abonament, każde z Was korzysta z tej samej oferty podstawowej. Dzielicie natomiast dostępny w niej pakiet gigabajtów (zużycie danych z obu numerów sumuje się, aż osiągnie limit). Jeśli brakuje Wam gigabajtów, możecie przejść na usługę z większą paczką danych, albo dokupić jednorazowy pakiet 9 GB za 9 zł.

Chociaż w nju mobile na abonament nie wiąże Was żadna długoterminowa umowa, opłaca się zostać dłużej, bo z czasem macie coraz więcej gigabajtów. Na przykład we wspomnianej ofercie bez limitów za 19 zł na osobę na start dostajecie 10 GB do podziału, po pół roku danych jest już dwa razy więcej (20 GB), po roku dochodzą kolejne (razem 25 GB), a po dwóch latach macie aż trzy razy większy limit (30 GB) niż na początku.

Nju mobile ma ofertę dla dwojga w aż 6 wariantach

Abonament dla dwojga w nju to jedna z trzech ofert solo plus dodatkowy numer. Gdy dokupicie ten za 9 zł, macie więc trzy możliwości do wyboru.

  • Najtańsza opcja to 14 zł na osobę (oferta za 19 zł + 9 zł). Dostajecie nielimitowane rozmowy w kraju i w roamingu w UE. Wiadomości są dodatkowo płatne (9 gr/SMS i 19 gr/MMS), lecz nie więcej niż łącznie 9 zł za korzystanie bez limitu. Wspólny pakiet danych wynosi 1 GB na start, a potem 2 GB (po pół roku), 2,5 GB (po roku) i 3 GB (po dwóch latach).
  • Za 19 zł na osobę (29 zł + 9 zł) macie rozmowy i wiadomości bez limitu. Paczka gigabajtów to natomiast od 10 GB, przez 20 GB i 25 GB do 30 GB (w zależności od stażu w nju mobile na abonament).
  • Wariant 24 zł na osobę (39 zł + 9 zł) to także oferta bez limitu, ale daje Wam jeszcze więcej danych do wykorzystania (20 GB / 40 GB / 50 GB / 60 GB).

Zamiast numeru za 9 zł możecie też jednak dokupić taki za 19 zł. Powiększycie w ten sposób wspólną pulę z numeru głównego o dodatkowe gigabajty. Na start to 10 GB, ale bonusowy pakiet też rośnie z czasem do 20 GB, 25 GB i 30 GB (liczy się staż numeru głównego w nju na abonament). Do wyboru macie więc trzy dodatkowe możliwości z większą liczbą GB.

  • 19 zł na osobę (19 zł + 19 zł) wyniesie Was oferta z dodatkowo płatnymi wiadomościami oraz wspólną paczką 11 GB / 22 GB / 27,5 GB / 33 GB.
  • 24 zł na osobę (29 zł + 19 zł) zapłacicie za nielimitowane rozmowy i wiadomości plus pakiet 20 GB / 40 GB / 50 GB / 60 GB.
  • 29 zł na osobę (39 zł + 19 zł) kosztuje natomiast wariant z największą paczką danych do podziału (30 GB / 50 GB / 60 GB / 90 GB).

Komentarze