Babskie wieczory

Kobieta

Babskie wieczoryLubimy spotykać się z przyjaciółkami, zarówno na kawie w mieście czy na zakupach. Bardzo przyjemne są także wieczory w kinie z przyjaciółkami czy wspólne spacerowanie z koleżankami i dziećmi po parku. Popularne są także babskie wieczory, czyli umawianie się w jednej z przyjaciółek na noc.

Co można wtedy robić?

Pomysłów na taki babski wieczór jest naprawdę bardzo wiele.

Pierwszy z nich to domowe SPA

Takie SPA można zorganizować we własnej łazience, a z przyjaciółkami zabawa będzie jeszcze lepsza. Panie mogą zaopatrzyć się w kosmetyki w drogeriach. W wielu takich punktach można kupić balsamy do ciała, maseczki czy kremy. Jeśli jednak kobiety chcą wykazać się odrobiną kreatywności, mogą zająć się samodzielną produkcją kosmetyków do domowego SPA. Wybór maseczek może okazać się fantastyczną zabawą. Takie domowe SPA można również wzbogacić o rozmowy na temat spraw, związanych z urodą i dbaniem o siebie. Kobiety mogą w czasie takiego wieczoru wymieniać się poradami.

Oglądanie filmów

Kolejny sposób na babski wieczór to oglądanie filmów. Może to być jeden film lub cały maraton. Kobiety chętnie organizują sobie tematyczne wieczory filmowe, na przykład kilka produkcji z ulubionym aktorem lub firmy o nieszczęśliwej miłości. Ciekawy może okazać się maraton komedii romantycznych, horrorów czy mrożących krew w żyłach thrillerów.

Następnym pomysłem na babski wieczór jest wymiana ubrań

To wspaniały pomysł dla każdej kobiety, która ma w szafie za dużo ubrań, ale nie może z nich stworzyć żadnej, ciekawej stylizacji. Może koleżanka ma bluzkę, której nie nosi, a która bardzo się nam podoba i odda nam ją za spodnie, które są dla nas zbyt obcisłe. Do wymiany ubrań można także dodać wymianę biżuterii. Na pewno mamy w swoich zbiorach naszyjniki czy bransoletki, których już nie możemy do niczego dopasować.

Wspólne gotowanie

Bardzo dobrym pomysłem na wieczór w gronie przyjaciółek jest wspólne gotowanie czy przygotowywanie smacznych i niskokalorycznych posiłków, według przepisów własnych lub znalezionych w Internecie.

Komentarze

Ryszard
Albo jest związek albo go nie ma. W rodzinie (mąż/żona) razem się wychodzi na imprezy. Zawsze tak było i było dobrze raptem jakieś innowacje wprowadzacie i potem ździwko że złości albo nawet rozwody. Co wam tak źle z mężami? Skoro tak to znaczy że źle dobrani jesteście i w ogóle razem nie powinniście być. My z żoną bawimy się razem na imprezach i jesteśmy 20 lat razem wy z tymi babskimi wieczorami szybko do rozwodu dojdziecie.