Chirurgia plastyczna a finanse. Skąd wziąć pieniądze na kosztowne zabiegi? Podpowiadamy!

Chirurgia plastycznaOsiem na dziesięć kobiet chciałoby coś zmienić we własnym wyglądzie. Marzy im się większy biust, kształtna pupa, twarz bez zmarszczek, mniejszy nos, pełne usta… Wiele z nich chętnie skorzystałoby z pomocy chirurga plastycznego. Operacje plastyczne w wielu przypadkach pozytywnie wpływają nie tylko na wygląd, ale też na samopoczucie, pewność siebie, a nawet na satysfakcjonujące życie seksualne. Niestety najczęstszą przeszkodą na drodze do realizacji marzeń okazują się być finanse.

Popularność operacji plastycznych

Jeszcze kilka lat temu operacje plastyczne były niemal zarezerwowane dla najzamożniejszych osób, a o chirurgii plastycznej mówiło się głównie w kontekście gwiazd ze świata show-biznesu. Popularyzacja operacji plastycznych - między innymi w programach telewizyjnych poświęconych metamorfozom - sprawiła, że zainteresowanie chirurgią plastyczną znacząco wzrosło. W związku z tym coraz więcej osób pragnie udoskonalić swoje ciało - na ich potrzeby odpowiadają kliniki oraz specjaliści z dziedziny medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej.

Ile kosztują operacje plastyczne?

Ceny zabiegów są bardzo różne. Powiększanie piersi można wykonać już za 12 tysięcy złotych, plastyka brzucha to minimum 8 tysięcy, a lifting twarzy to wydatek, którego cena zaczyna się od 11 tysięcy złotych. Nos skorygujemy za około 10 tysięcy złotych, a uszy za około 5 tysięcy. Do najtańszych zabiegów należy korekta blizn - już od 2 tysięcy złotych - czy też liposukcja - od 4 tysięcy złotych w zależności od obszaru ciała. Z kolei do najdroższych operacji należy powiększenie pośladków, za które musimy zapłacić około 20 tysięcy złotych. Trzeba przyznać, że ceny są zawrotne, tym bardziej że na jednej operacji zazwyczaj się nie kończy. Dlatego coraz większym zainteresowaniem cieszy się kredyt na operacje plastyczne.

Operacja plastyczna na raty

Bardzo często kredyt na operację plastyczną można uzyskać bezpośrednio w klinice. Coraz więcej placówek współpracuje z firmami z branży finansowej. Doskonałym przykładem jest Program Finansowania Zdrowia Efimea. Umożliwia on uzyskanie środków na zaplanowany zabieg lub refinansowanie już wykonanego. Pożyczka na operacje może opiewać nawet na kwotę 60 tysięcy złotych! Oznacza to realizację nawet najśmielszych marzeń. Co więcej, możemy liczyć na minimum formalności, elastyczne raty, indywidualnie dopasowany okres spłaty oraz atrakcyjne oprocentowanie!

Kredyt na operacje plastyczne może objąć nie tylko samo wykonanie zabiegu, ale też wszelkie konsultacje medyczne przed i po oraz dodatkowe wydatki z nim związane.

Ocena: 5.0