Czy można schudnąć na diecie pudełkowej? Metamorfozy dzięki Łódzkie Pudełko

Dieta pudełkowaNa diecie pudełkowej można schudnąć - to oczywisty i sprawdzony przez wiele osób sposób. Samodzielne gotowanie i zakupy w sklepach mogą nam sprawiać wiele przeszkód w odchudzaniu, które dieta pudełkowa w zupełności eliminuje. Na stronie Łódzkie Pudełko pojawiły się zdjęcia przedstawiające efekty diety pudełkowej u klientów marki. Warto się z nimi zapoznać - tak dla inspiracji :) Dlaczego warto wybrać dietę pudełkową, kiedy chcesz schudnąć?

Dieta pudełkowa - smaczne i niskokaloryczne posiłki

Przechodzisz na dietę i smętnie patrzysz na swój talerz przepełniony bezsmakową sałatką? Z dietą pudełkową nie ma tego problemu. Codziennie otrzymujesz nawet 5 smacznych i niskokalorycznych posiłków, które praktycznie się nie powtarzają. Nie jesteś głodny i do tego nie masz problemu z monotonną dietą, którą chcesz urozmaicić czymś pysznym i bardzo kalorycznym. Dzięki temu łatwiej zapanujesz nad apetytem.

Dieta pudełkowa - minimum zakupów spożywczych

Zakupy spożywcze w supermarketach to świat pełen pokus dla osób na diecie. Jesteś głodny, więc masz ochotę na wszystko i często kupujesz rzeczy, które nie mają nic wspólnego ze zdrowym menu. Ta chwila słabości jest wynagradzana w domu - w końcu żal wyrzucić to, na co wydałeś pieniądze. Catering dietetyczny przywozi Ci do domu wszystkie posiłki więc zakupy spożywcze ograniczasz do minimum.

Dieta pudełkowa - koniec z liczeniem kalorii

Decydując się na dietę pudełkową wybierasz liczbę posiłków i dzienną kaloryczność menu - to koniec żmudnego liczenia kalorii. Jeśli masz dietę specjalną, np. bez laktozy, bezglutenową, wegetariańską - również nie ma żadnego problemu, a codzienne gotowanie zdrowych zamienników nie jest już Twoim kłopotem.

Dieta pudełkowa - więcej czasu na sport

Wybierając catering dietetyczny nie marnujesz czasu na zakupy spożywcze, na gotowanie, na sprzątanie po gotowaniu - jedzenie jest przywożone w wygodnych pudełkach, tam gdzie chcesz. A Ty masz więcej czasu na pracę, na czas z rodziną czy na sport.

Zobacz metamorfozy

Na stronie www.lodzkiepudelko.pl znajdziesz kilka przykładowych metamorfoz, którymi warto się inspirować.

Komentarze

Ewa
Łódzkie Pudełko bardzo odradzam - organizacyjnie bałagan, kurier dzwoniący w środku nocy, niedostarczone posiłki. Smak najgorszy ze wszystkich testowanych przeze mnie cateringów - mniej więcej połowa pudełek z jedzeniem szła do kosza.
Patka
Łódzkie Pudełko ma bardzo dobrą dietę pudełkową, która faktycznie przynosi efekty :) Miesiąc przed swoim ślubem zaczęłam stosować ich dietę fit i schudłam 5 kg. Mają bardzo dobre i kreatywne dania, dbają o dobry smak :)
Alcia
Ja korzystam z usług Łódzkie pudełko i jestem zachwycona, bo ich dieta jest skrojona idealnie na moje potrzeby. Mają zresztą specjalną dietę, by schudnąć, więc to nie jest żaden problem, by spokojnie jeść. A dania mają bardzo smaczne :)
Betka
Próbowałam kilku cateringów w Warszawie, najbardziej do gustu przypadli mi Wysmakowani, mają dobrze doprawiane i bardzo różnorodne posiłki, a przy tym znośne ceny i fajne promocje abonamentowe :)
Jola
Na odchudzanie polecam także sok z ananasa, marchwi i cytryny. Wg. www.terapiasokami.pl/dlaczego-warto-pic-soki taki sok pomaga w trawieniu i w dodatku jest smaczny. W ogóle polecam pić soki aby uzupełnić niedobory witamin i enzymów. Wyjdzie nam to tylko na zdrowie i urodę, a przy okazji zrzucimy parę kilogramów. No i trzeba się ruszać, a nie leżeć i oglądać seriale zajadając chipsy.
Diana
Catering z łódzkiego pudełka jest absolutnie wart swej ceny, bo naprawdę nie było posiłku, który nie byłby świeży, dobrze przyrządzony i smaczny. Dieta odchudzająca jest rewelacyjna.