Czym warto się zainteresować, wybierając prezent na święta dla brata?

Prezent na święta dla brataPrezent na święta dla brata to doskonała okazja na to, aby sprawić ukochanej osobie przyjemność i spełnić jej marzenia. Proponujemy kilka ciekawych propozycji voucherów prezentowych, które spodobają się mężczyznom w różnym wieku, a więc będą idealne na prezent dla brata.

Podarunek dla fana motoryzacji

Wielu mężczyzn marzy o tym, aby prowadzić luksusowy lub sportowy samochód. Tego typu pragnienie może pojawić się u fanów motoryzacji lub Formuły 1, a także u wszystkich panów, którzy uwielbiają sportowe wyzwania. Właśnie dlatego wybierając prezent na święta dla brata, można zdecydować się na zakup vouchera na jazdę autem. I to nie byle jakim! Świetnym przykładem może być przejażdżka Arielem Atomem, czyli najszybszym bolidem z Top Gear. Samochód rozpędza się do setki w niecałe trzy sekundy, co jest niesamowitym osiągnięciem. Tego typu atrakcja na pewno spodoba się bratu, a sama jazda odbywa się na zamkniętym, bezpiecznym torze, w towarzystwie instruktora. Bratu może spodobać się także jazda Ferrari lub Subaru Impreza. Oczywiście typ samochodu należy dopasować do potrzeb i marzeń. Zawsze można podpytać kolegów brata lub jego dziewczynę o to, co mu się spodoba.

Skok na bungee

Sporty ekstremalne - niesamowita atrakcja dla brata

Innym rozwiązaniem na prezent na święta dla brata jest zakup vouchera na ekstremalną przygodę. Świetnym pomysłem jest skok ze spadochronem. Taki podarunek sprawdzi się oczywiście u brata, który nie ma lęku wysokości, ani nie choruje na zaburzenia układu krwionośnego lub nerwowego. Skok ze spadochronem to niesamowita atrakcja, a takie przeżycie pozostaje właściwie we wspomnieniach na całe życie. Po krótkim szkoleniu i założeniu niezbędnego sprzętu, uczestnik jest unoszony przez samolot na odpowiednią wysokość. Następnie rozpoczyna się swobodne spadanie, które trwa około minuty. Po tym czasie następuje otwarcie spadochronu i zaczyna się szybowanie przez około 10 minut. W trakcie skoku cały czas obecny jest instruktor, który pomaga i nadzoruje lot. Po bezpiecznym lądowaniu, uczestnik otrzymuje pamiątkowy certyfikat. Innym ekstremalnym przeżyciem dla brata może być jazda off Road. Coś takiego spodoba się nie tylko fanom motoryzacji, ale także mężczyznom, którzy chcą usiąść za kierownicą auta terenowego i sprawdzić się. Na kierowcę czekają różne przeszkody do pokonania, a cała jazda na pewno pozostanie niesamowitym wspomnieniem.

Warsztaty kulinarne

Nauka i warsztaty - dla brata, który chce zdobyć nowe umiejętności

Innym ciekawym pomysłem na prezent na święta na brata jest voucher na kurs lub warsztat. Dla fana kawy można sprezentować kurs balistyczny. W trakcie takiego szkolenia brat nauczy się, jak przygotowywać smaczną kawę, jak rozpoznać typ ziaren, czym się kierować przy zakupie kawy do ekspresu. Z kolei dla osoby, która interesuje się alkoholami, dobrym rozwiązaniem jest zakup vouchera na kurs barmański. To jednak nie wszystkie propozycje. Dla brata, który marzy o poszerzeniu swoich kompetencji, dobrym pomysłem jest prezent w postaci vouchera na warsztaty fotografii lub stolarstwa. W sytuacji, gdy brat woli odbyć kurs online, świetnym rozwiązaniem jest voucher na kurs z zakresu podstaw kryminologii lub dietetyki. Tego typu szkolenia odbywają się zdalnie, a więc nie trzeba wychodzić z domu, aby nauczyć się nowych umiejętności.

Komentarze