Czyszczenie parowe w mieszkaniu

Czyszczenie paroweGorąca woda pod ciśnieniem to najlepszy sposób na dezynfekcję powierzchni. Dlatego na rynku sprzętów sprzątających pojawiły się odkurzacze i myjki, których działanie opiera się na tej właśnie technologii. Takie urządzenia parowe mają mnóstwo zalet: działają wszechstronnie, zapewniają wysoką skuteczność i nie wymagają stosowania detergentów, co sprawia, że są zdrowe i ekologiczne.

Do tego pozwalają nam oszczędzać czas - czyszczenie parą w mieszkaniu pozwala zaprowadzić w nim porządek o wiele szybciej niż sprzątanie przy użyciu standardowych rozwiązań takich jak mleczka czy proszki czyszczące.

Co mogą wyczyścić urządzenia parowe?

Urządzenia parowe marki BISSELL sprawdzają się wszędzie: w kuchni, łazience, praktycznie każdym pomieszczeniu gospodarczym, można ich używać również w ogrodzie i garażu. Przy ich pomocy możemy usunąć nie tylko zwykły kurz i brud, ale też pleśń i osad - i to z każdego miejsca, nawet tak trudno dostępnych zakamarków jak małe szczeliny i zagłębienia w urządzeniach AGD, do których nie możemy sięgnąć ściereczką. Przykładem takiego problematycznego sprzętu AGD jest chociażby pralka, w której gromadzi się mnóstwo bakterii i w której łatwo osadza się kamień mogący ją uszkodzić - dokładne wyczyszczenie jej uszczelki przy użyciu zwykłych środków czyszczących to iście karkołomne zadanie.

Jeszcze bardziej problematyczny jest piekarnik i to nie tylko dlatego, że notorycznie zbiera się w nim ekstremalnie trudny do usunięcia, bo przypalony, brud, ale również z tego względu, że służy do przygotowywania posiłków, co wyklucza używanie do jego czyszczenia chemicznych detergentów. Na szczęście profesjonalny mop parowy, taki jak BISSELL PowerFresh Slim Steam czy BISSELL SteamShot, jest całkowicie bezpieczny, niezwykle efektywny (czyści i dezynfekuje jednocześnie) i potrafi dotrzeć wszędzie. Co więcej, czyszczenie parą przy pomocą tych urządzeń sprawia, że wszystkie te miejsca, których sprzątanie zawsze było utrapieniem, teraz można wyczyścić w kilka sekund!

Do czego jeszcze przydaje się czyszczenie parą?

Urządzenia parowe, szczególnie małe i poręczne myjki, są na tyle uniwersalnym rozwiązaniem, że pozwalają na łatwe i kompleksowe czyszczenie parą całego domu i jego otoczenia. Można je wykorzystać między innymi do dokładnego wyczyszczenia posadzki, baterii kuchennych i łazienkowych, kaloryferów, okapu, fug, kabiny prysznicowej, a także samochodu, roweru i mebli ogrodowych. Nadają się nawet do mycia okien! Każde, choćby najbardziej uciążliwe porządki, dzięki urządzeniom parowym można wykonać szybko, sprawie i bez większego wysiłku.

Komentarze