Damskie sylwetki

Figura dzwonu

Figura dzwonFigura kobieca typu Dzwon charakteryzuje się niewielkim biustem, wąską talią, dość wydatnym brzuszkiem oraz masywnymi biodrami. Właśnie ta dolna partia ciała jest najbardziej problematyczna dla posiadaczek tego typu sylwetki.

Ogromnym plusem jest jednak dość szczupła talia oraz wąskie ramiona, co pozwoli zbliżyć się do ideału, czyli figury klepsydry. Największą niedoskonałością tej sylwetki jest, wspomniany wcześniej, ciężki dół, czyli szerokie biodra i masywne uda. Nogi, a zwłaszcza łydki, również nie zna leża do najzgrabniejszych. Góra z kolei jest drobniejsza, bo również może przysparzać problemów.

Więcej…

 

Figura klepsydry

Figura klepsydryPanie posiadające figurę klepsydry mają wiele szczęścia. Dlaczego? Ponieważ ten typ sylwetki śmiało można nazwać ideałem kobiecego piękna: pełny biust, wąska talia, pełne biodra i długie nogi to marzenie niejednej pani.

Niestety, figura kobieca Klepsydry nie zawsze przysparza wiele radości, zwłaszcza ze względu na dość szerokie ramiona. Poza tym, wiele pań narzeka na swoje kobiece, ale jednak zbyt obfite kształty. W wielu przypadkach posiadaczki figury Klepsydry nie wiedzą, jak się ubierać, aby wyeksponować swojej atuty, a ukryć mankamenty.

Więcej…

   

Figura chłopczycy

Figura chłopczycyFigura kobieca chłopczycy.

Natura nie zawsze obdarza nas figurą, o jakiej marzymy. Panie, które nie mogą pochwalić się wyjątkowo kobiecymi kształtami, czyli posiadające sylwetkę chłopczycy, często są bardzo niezadowolone ze swojego wyglądu. Mały biust, brak talii, wąskie biodra: jak tu bowiem zachwycić ukochanego, wyglądając i czując się atrakcyjnie?

Okazuje się jednak, że przy pomocy odpowiedniego stroju można podkreślić kobiece kształty i czuć się pięknie nawet posiadając figurę chłopczycy. Na początku warto zastanowić się nad zaletami tego typu sylwetki.

Więcej…

 

Figura kielicha

Figura kielichFigura kobieca typu kielich.

Sylwetka kobieca typu Kielich jest jednym z najbardziej problematycznych typów figury, głównie z uwagi na zaburzone proporcje, które należy modyfikować odpowiednim strojem. Problemami, z jakimi musi się zmierzyć każda posiadaczka tego typu sylwetki są: szerokie ramiona, wąskie biodra i brak talii. Atutami figury Kielicha są za to długie i szczupłe nogi oraz duży biust.

Szerokie ramiona zamaskujemy prostymi bluzkami, z niewielkim dekoltem, unikajmy za to łódki i karo. Możemy nosić bluzki typu nietoperz, z szerokimi rękawami, ale zakładajmy do nich długie wisiorki lub szale: optycznie wydłużą górną część sylwetki.

Więcej…