Do jakich kreacji pasują kolczyki z brylantami?

Kolczyki z brylantamiBrylanty to wspaniały dodatek, który nadaje wyjątkowości wieczorowym stylizacją. Chcąc osiągnąć efekt, który podkreśli piękno brylantów należy kierować się kilkoma wskazówkami.

Kolczyki z brylantami to niezwykle ekskluzywny dodatek, który wymaga efektownej stylizacji. Kolczyki brylantowe doskonale komponują się z wieczorowymi i koktajlowymi sukniami, dekorując je luksusem. Bardzo dobrze prezentują się też jako dodatek do kreacji stworzonych przez znanych projektantów.

Ważnym aspektem dopierania kreacji jest użycie stylizacji w sposób, aby podkreśliła piękno kolczyków. Pomimo tego, że biżuteria z brylantami jest niezwykle efektywna łatwo ją przyćmić nieodpowiednio dobranym strojem. Istnieje kilka zasad, którymi warto się sugerować dopierając kreację, która podkreśli i uwydatni olśniewające piękno naszej biżuterii.

  • Odsłonięta szyja i dekolt. Jest to pierwsza i zarazem bardzo ważna zasada. Brylantowe kolczyki będą wyglądały najlepiej na nieosłoniętej niczym skórze. Nosząc brylantowe kolczyki ubieramy nasza twarz, szyję i dekolt. Kolczyki z brylantami najlepiej zaprezentują się bez zbędnych urozmaiceń. Warto zatem zapamiętać, żeby nie ubierać jednocześnie zbyt wielu krzykliwych dodatków zarówno do włosów jak i na szyję i dekolt. Upięte w elegancki sposób włosy uwydatnią piękno brylantów. Nie jest wskazane używanie dodatkowych apaszek i wielkich naszyjników, mogą one odwracać uwagę od kolczyków, nie pozwalając osiągnąć zamierzonego efektu. Cała magia tkwi w prostocie i w tym wypadku mniej zdecydowanie znaczy lepiej. W myśl tej zasady im będą większe brylantowe kolczyki tym będzie lepszy efekt końcowy.
  • Ostrożnie z kompletami. Niewiele kobiet posiada brylantowe zestawy – kolczyki i naszyjnik. Jest to właściwa decyzja. Samą istotą piękna jest umiar. Zakładając na siebie za dużo biżuterii zaburzamy równowagę i możemy spowodować chaotyczny przesyt, który nie idzie w parze z elegancją. Ponadczasowy minimalizm w modzie jest niezwykle ceniony. Nie zapominajmy o tym, że dużo nie zawsze znaczy lepiej. Jeżeli bardzo zależy nam na dobraniu do kolczyków naszyjnika powinien być to bardzo delikatny i skromny naszyjnik, tak by jedynie podkreślił piękno kolczyków z brylantami, a nie ujmował im wdzięku.
  • Suknia, która nie zakryje brylantów. Docierając do najważniejszego punktu musimy dokładnie przemyśleć jaką suknie ubrać, aby podkreślić zjawiskowość naszych kolczyków. Jest kilka wytycznych, którymi warto się kierować.
  • Powinniśmy unikać sukni bogato zdobionych dodatkami czyli haftami, koronkami, falbankami czy cekinami. Błyszczące suknie w sylwestrowym stylu również sprawią, że blask naszych diamentowych kolczyków zginie w końcowym efekcie. Jak już zostało wspomniane wcześniej brylantowe kolczyki wyglądają dobrze, przy odsłoniętej szyi, dlatego dobrze, jeżeli suknia posiada wycięty dekolt np. dekolt typu łódka mniej lub bardziej głęboki, najlepiej bez zdobień. Brylanty wyglądają najlepiej w stylizacji z gładką suknią o długości według własnych preferencji. Chcąc zaprezentować brylantowe kolczyki powinniśmy zachować prostotę pozostałych elementów naszej stylizacji.
  • Zadbaj o jakość pozostałych elementów stylizacji. Pamiętajmy, że całość musi być spójna. Chcąc odpowiednio zaprezentować biżuterię zadbajmy, aby suknia jak i buty czy torebka stanowiły jedność.

Kolczyki z brylantami dodadzą elegancji i wyrafinowania każdej kobiecie. Biżuteria z brylantami doskonale sprawdzą się w wieczorowych stylizacjach i rozpieszczą właścicielkę wyjątkowym blaskiem.

Najnowsze propozycje biżuterii z brylantami znajdziecie na stronie sklep.diamor.pl.

Komentarze