Figura chłopczycy

Figura chłopczycyFigura kobieca chłopczycy.

Natura nie zawsze obdarza nas figurą, o jakiej marzymy. Panie, które nie mogą pochwalić się wyjątkowo kobiecymi kształtami, czyli posiadające sylwetkę chłopczycy, często są bardzo niezadowolone ze swojego wyglądu. Mały biust, brak talii, wąskie biodra: jak tu bowiem zachwycić ukochanego, wyglądając i czując się atrakcyjnie?

Okazuje się jednak, że przy pomocy odpowiedniego stroju można podkreślić kobiece kształty i czuć się pięknie nawet posiadając figurę chłopczycy. Na początku warto zastanowić się nad zaletami tego typu sylwetki.

Pierwsza z nich to szczupła budowa. Panie nie muszą się więc przejmować nadprogramowymi kilogramami, ani nieestetycznymi fałdkami, które trzeba ukrywać. Druga zaleta to dość proporcjonalna budowa, nie trzeba więc wyrównywać proporcji sylwetki strojem. Kolejny walor to płaski brzuch, co znacznie ułatwi uwydatnienie kobiecych kształtów. Następnie należy skupić się na brakach.

Sylwetka kobieca chłopięca, zwana również Papryką cechuje się szerokimi biodrami, małym biustem, brakiem wcięcia w talii oraz wąskimi biodrami. W jaki sposób optycznie powiększyć biust, odwracając jednocześnie uwagę od szerokich ramion? Znakomitym rozwiązaniem są bluzki z żabotem, marszczenia na biuście oraz bluzki z falbankami. Kobiety mogą zdecydować się również na przyciągające wzrok dodatki: duże naszyjniki czy broszki. Bawmy się również wzorami, wybierając te bardzo kobiece, na przykład kwiaty. Mogą być duże: nie musimy przecież obawiać się o optyczne dodanie kilogramów.

Szerokie ramiona można również maskować, stawiając na bluzki z dekoltem typu łezka. Jest bardzo kobiecy i podkreśla biust! Nie należy za to ubierać bluzek i marynarek z poduszkami, tylko podkreślą szerokie ramiona, zaburzając tym samym proporcje sylwetki. Idealną długością rękawa dla pań o chłopięcej figurze będzie rękaw do łokcia. Kolejnym problemem jest brak talii. Aby ja zaakcentować należy nosić ubrania dopasowane w talii, można również wspomagać się paskami. Sprawdzą się bluzki kopertowe i gorsety. Z kolei wąskie biodra podkreślimy poprzez noszenie spodni biodrówek i rurek czy legginsów.

Panie o figurze chłopczycy powinny zapomnieć o dole z podwyższonym stanem: zaburzy proporcje sylwetki! Nie należy zakładać również workowatych sukienek bez wyraźnie zaznaczonej talii oraz opiętych żakietów. Krojami, idealnymi dla chłopczyc są za to plisowane sukienki, sukienki bombki, spódniczki z falbankami, dodające centymetrów w biodrach oraz spodnie alladynki. Doskonałym trikiem jest także operowanie wzorem i kolorem. Chłopczyce powinny decydować się na wzór na górze i gładki dół. Góra, którą chcemy wyszczuplić, powinna być ciemniejsza, a dół jaśniejszy. W przypadku butów stawiajmy na wysokie obcasy: dodają pewności siebie i są bardzo kobiece! Zrezygnujmy za to z płaskiego obuwia: balerinek i trampek.

Komentarze