Fotolustro zadba o niepowtarzalną pamiątkę z wyjątkowych uroczystości

FotolustroWyjątkowe wydarzenie za pasem, a Ty nie wiesz, jakie atrakcje zaplanować gościom, których chcesz zaprosić? Na rynku jest dostępnych masa rozrywek eventowych, że nie potrafisz się zdecydować na jedną? Nie martw się! Obecnie organizatorzy wesel, imprez rodzinnych i eventów firmowych prześcigają się w tym, kto zaoferuje ciekawsze rozrywki. Zdecydowanie największą popularnością cieszą się gadżety eventowe, które oferują gościom możliwość zrobienia zdjęcia.

Do tej pory, główną rozrywką tego typu była znana wszystkim fotobudka. Budka fotograficzna to niemal klasyk na każdej większej imprezie. Wynajem fotobudki na wesele to prawie tradycja i bardzo dużo osób decyduje się na taką opcję. Istnieje jednak lepsza alternatywa, która podbija serca gości i wyrasta na prawdziwego konkurenta dla fotobudki. Mowa o fotolustrach od firmy FOTOLUSTRA.COM - nowoczesnych gadżetach eventowych na miarę naszych czasów, który w kilka chwil zintegruje Twoich gości i zapewni im wyjątkową rozrywkę!

Fotolustro zapewni rozrywkę dla zaproszonych gości

Nie jest łatwo zintegrować dużą grupę osób i zachęcić do wspólnej zabawy. Szczególnie jeśli zaproszone osoby nie znają się, jest między nimi dystans, który szybko trzeba przełamać - w innym wypadku towarzystwo podzieli się na grupy, które bawią się tylko w swoim gronie. Dobry organizator imprez nigdy nie dopuszcza do takiej sytuacji! Niezależnie, czy jest to wesele, impreza urodzinowa czy event firmowy - gości trzeba zachęcić do wspólnej zabawy i dać im możliwość poznanie się bliżej.

Fotolustro integruje uczestników imprezy lepiej niż jakikolwiek gadżet eventowy! Wspólne pozowanie do selfie to świetna okazja do przełamania dystansu i rozpoczęcia rozmowy. Fotolustra i fotobudki, czyli rozrywki eventowe, które dają możliwość robienia sobie wspólnych zdjęć, to zdecydowanie strzał w dziesiątkę!

Zastanawiasz się, czy zdecydować się na wynajem fotobudki czy fotolustra na wesele, konferencję lub jakąkolwiek inną imprezę? Jeżeli chcesz mieć gwarancję, że Twoi goście będą mieli świetną atrakcję, nie musisz się już dłużej zastanawiać. Niezależnie od tego, czy wybierzesz fotolustro, czy budkę fotograficzną, uczestnicy imprezy z pewnością będą chcieli zrobić sobie profesjonalne pamiątkowe zdjęcie.

Zdjęcia z fotobudki to klasyk na każdym większym spotkaniu, dlatego tak wiele osób decyduje się na jej wynajem. Jednak nie każdemu pasuje wygląd fotobudki oraz to, że zmieści ona mało osób. Na szczęście, fotolustro przynosi całkiem nowy wymiar zdjęć z imprez rodzinnych i eventów firmowych! Jego stylowy i elegancki design zachwyca wszystkich zebranych i zachęca do skorzystania z wyjątkowych możliwości. Fotolustro to bez wątpienia gadżet eventowy dla wymagających organizatorów, którzy cenią sobie nie tylko świetne rozrywki, ale także zachwycający wygląd.

Selfie w fotolustrze: sprawdź jak to działa

Mówi się, że aktualnie żyjemy w epoce selfie. Trudno się z tym nie zgodzić - każdy z nas ma w swoim telefonie aparat fotograficzny, którego może użyć od ręki. Lubi dokumentować różne wydarzenia ze swojego życia, te ważne i te zupełnie rutynowe. Jeszcze bardziej lubimy przeglądać później zdjęcia i powracać wspomnieniami do radosnych chwil. Dlatego, jeśli chcemy zorganizować jakąś imprezę - czy to wesele, czy event firmowy, warto zaproponować swoim gościom to, co lubią najbardziej, czyli możliwość zrobienia idealnego, wspólnego selfie!

Jak zrobić selfie w fotolustrze? Nic prostszego! Wystarczy podejść i zacząć zabawę. Kilka ruchów palcem po dotykowym ekranie fotolustra i… już! Profesjonalny aparat ukryty w jego wnętrzu bezbłędnie kadruje zdjęcie i dba o ostrość, natomiast podświetlane ramy zapewniają idealnie oświetlone ujęcie. Goście nie muszą męczyć się, aby zrobić idealne selfie "z ręki". Z fotolustrem wspólne pozowanie do zdjęć nigdy nie było tak proste i przyjemne. Od teraz każdy może poczuć się jak gwiazda Hollywood i pozować w blasku fleszy!

To oczywiście nie wszystko, gdyż fotolustro daje gościom także wyjątkową możliwość personalizacji zdjęć. Mogą oni dodawać obrazki, śmieszne GIF-y oraz własnoręczne podpisy. Atutem fotolustra jest także opcja green screen, czyli możliwość wybrania dowolnego tła do ujęcia. W ten sposób uczestnicy eventów firmowych mogą "pojawić się" na plaży, a weselni goście na czerwonym dywanie! Fotolustro stwarza ogromne możliwość przerabiania zdjęć, co dodatkowo zachęca do jego użycia. Dodatkowo, FOTOLUSTRA.COM zapewni gadżety eventowe, takie jak śmieszne peruki i okulary, dzięki którym ujęcia z imprezy będą jeszcze bardziej wystrzałowe!

Cały proces robienia zdjęcia z Selfie mirror jest bardzo prosty i intuicyjny. Lustro samo podpowiada jak postępować, aby pstryknąć jak najlepszą fotkę. A co po imprezie? Dzięki funkcjom fotolustra, pozostają nie tylko wspaniałe wspomnienia, ale także zabawne ujęcia. Goście mają zapewnioną pamiątkę w postaci natychmiast wydrukowanego zdjęcia oraz jego wersji cyfrowej. Jest to świetny pomysł na to, aby zapamiętali oni nasze wydarzenie i wiązali z nim same ciepłe odczucia.

Artykuł napisany przy współpracy FOTOLUSTRA.COM.

Komentarze