Idealny Make-up z tutorialem Makeup in the City

Idealny Make-up z tutorialem Makeup in the CityBrakuje ci pomysłów na makijaż? Nie wiesz jak zabrać się za fantastyczny makijaż i wciąż nosisz na twarzy ten sam? A może masz wizję, ale nie masz pojęcia, jak zabrać się za jej realizację? Ze wszystkimi tymi problemami poradzisz sobie, jeżeli zobaczysz któryś z filmów instruktażowych z serii Makeup in the City! Wejdź na stronę Maybelline i jeszcze dziś spróbuj zrobić idealny make up!

Makeup in the City, czyli wszystko w jednym miejscu

Seria filmów stworzona przez Maybelline to niezwykle wartościowy merytorycznie materiał. Główną rolę grają w nich stylizacje, stworzone przez wizażystę marki - Jarosława Juźwina. W trakcie filmów maluje on dziewczyny, omawiając właściwie każdy etap nakładania makijażu, a także kosmetyki, które do tego wykorzystuje. Kobiety, które z nim współpracują, to blogerki modowe z cieszących się renomą kanałów, a także gwiazdy pokroju Margaret. Seria jest naprawdę obszerna i ciągle się rozwija, a Jarosław Juźwin omawia w niej wiele typów stylizacji. Sprawia to, że praktycznie każda zainteresowana będzie w stanie znaleźć wśród nich idealny make up dla siebie!

Dlaczego warto śledzić serię Makeup in the City? Omawiany w niej zakres tematyczny jest bardzo szeroki. Poza znalezieniem ulubionej stylizacji bądź inspiracji, można także wypatrzyć idealny make up na każdą okazję. Bez względu, czy będzie to dzień w pracy, na uczelni, na imprezie bądź na randce - żadna z tych sytuacji nie będzie już problemem. Ponadto Jarosław Juźwin jest profesjonalistą, a nie od dziś wiadomo, że najlepiej uczyć się od zawodowców. Oglądając filmy z serii Makeup in the City można poszerzyć swoje umiejętności, a także na bieżąco być z trendami makijażowymi.

Filmy promowane przez Maybelline na firmowej stronie są dostępne za darmo. Sprawia to, że kompletny kurs wizażu jest właściwie pod ręką - nic, tylko korzystać! Po co wydawać kilkaset złotych na kursy make-upu bądź wizytę u makijażystki, jeżeli można nauczyć się tego z pierwszej ręki, od profesjonalisty? Korzystając z jego porad oraz śledząc kroki, które składają się na jego stylizację, będzie się w stanie wykonać idealny make up praktycznie bez wychodzenia z domu!

Internet w dzisiejszych czasach stanowi skarbnicę wiedzy. Tyczy się to także makijażu. Dzięki temu można nauczyć się wielu rzeczy na własną rękę w domu, przy okazji nie wydając ani grosza. Wymaga to na pewno zaangażowania, ale co smakuje lepiej, niż zdobyte w ten sposób umiejętności i wiedza? Trzeba tylko wiedzieć, gdzie i czego szukać. Seria Makeup in the City Maybelline jest tego świadectwem. Zacznij oglądać ją już dziś, a niedługo idealny make up będzie dla ciebie błahostką i codziennością.

Ocena: 5.0