Jak dobrać zapach do znaku zodiaku?

Znaki zodiaku a perfumyPerfumy można dobierać na kilka różnych sposobów. Można je dopasować do okazji, osobowości czy stroju. Jednak czy kiedykolwiek słyszałeś, że zapachy można wybierać biorąc pod uwagę także znak zodiaku? Sprawdź, jakie aromaty są stworzone dla ciebie.

Baran

Do osób spod znaku Barana najlepiej pasują zapachy podkreślające ich temperament, niezależność oraz śmiałość. Z myślą o nich stworzono perfumy o dużej zawartości aromatów leśnych, ziołowych, o kwiatowych, owocowych i orzeźwiających nutach.

Byk

Osoby spod znaku Byka bardzo starannie dobierają swoje zapachy, ponieważ oczekują, że ich woń będzie zachwycała nie tylko we flakoniku, ale również na skórze. Zmysłowy i uwodzicielski temperament Byków doskonale podkreślą klasyczne i eleganckie perfumy o wyrafinowanym kwiatowym aromacie, z nutą róży, jaśminu, werbeny lub fiołka.

Bliźnięta

Osoby spod znak Bliźniąt są obdarzone ciekawością świata, więc przy zakupie perfum nierzadko kierują się aktualną modą. Bliźnięta często mają kilka flakoników zapachów, których używają w zależności od nastroju. Najchętniej sięgają po lekkie, wyrafinowane perfumy o zdecydowanym, niebanalnym aromacie, na bazie kwiatów lub owoców.

Rak

Dla Raków, jako osób naturalnych, delikatnych i pełnych emocji, wybór zapachu to bardzo osobista kwestia. Gdy odkryją perfumy harmonizujące z ich wnętrzem, zwykle pozostają im wierne. Chcąc podkreślić swoją niewymuszoną elegancję, najchętniej sięgają po lekkie, nieco tajemnicze zapachy, o delikatnym kwiatowym aromacie.

Lew

Do wyobraźni osób spod znaku Lwa najlepiej przemawiają intensywne perfumy o zmysłowym aromacie. Lwy nie stronią od ekskluzywnych, modnych zapachów, choć dobierając je najczęściej kierują się własnym gustem. Urok i elegancję Lwów znakomicie podkreślają aromaty korzenne i nieco gorzkawe, z bardzo wyraźną egzotyczną nutą.

Panna

Osobom spod znaku Panny rzadko kiedy zależy na zwracaniu na siebie uwagi czy pogoni za nowościami i przebojami sezonu. Ulubione kompozycje Panien, do których zazwyczaj się przywiązują, są połączeniem naturalności, świeżości, lekkości i odrobiny słodyczy.

Waga

Osoby spod znaku Wagi świadomie wykorzystują swój urok. Chcąc podkreślić naturę kusicielki, chętnie otulają się intrygującym, nieco nostalgicznym zapachem o aromacie kwiatowo-aldehydowym. Mogą zaciekawić je też perfumy wyrafinowane, przykładowo Calvina Kleina.

Skorpion

Do nieprzeniknionych osób spod znaku Skorpiona świetnie pasują aromaty zagadkowe, lekko słodkie, ale nigdy banalne. Skorpiony uwielbiają lekko gorzkawe zapachy, o dość ciężkim, czasem orientalnym aromacie, które oddziałują na zmysły i zapadają w pamięć.

Strzelec

Dla osób spod znaku Strzelca, jako urodzonych optymistów, najlepszą propozycją będą pogodne kompozycje, z nutą kwiatowo-owocową lub o orientalnym aromacie. Strzelce lubią także zapachy korzenne i piżmowe, które doskonale podkreślają ich żywiołowość.

Koziorożec

Starannie wybrane perfumy mogą towarzyszyć Koziorożcom nawet przez wiele długich lat. Koziorożce najchętniej sięgają po trwałe, klasyczne i niezbyt ciężkie zapachy, o kwiatowym i korzenno-orientalnym aromacie lub z delikatną nutą słodkich kwiatów.

Wodnik

Zdaniem Wodników idealny zapach powinien przede wszystkim inspirować. Z tego powodu zdarza im się kupować perfumy pod wpływem chwili, nie stroniąc zarówno od klasyków, jak i prowokacyjnych aromatów o apetycznym, intrygującym zapachu.

Ryby

Wrodzoną delikatność i subtelność osób spod znaku Ryb znakomicie podkreślą nieco słodkawe perfumy chyprowo-pudrowe lub lekkie zapachy o kwiatowym aromacie.

Artykuł powstał we współpracy z http://tagomago.pl.

Ocena: 5.0

Komentarze