Jak przedłużyć łańcuszek?

Jak przedłużyć łańcuszek?Lubisz eksperymentować ze stylem? Ciężko Ci się rozstać ze swoim ulubionym naszyjnikiem, ale jego długość nie pasuje do każdego stroju? Mamy na to szybkie rozwiązanie - przedłużki do łańcuszków! Dzięki temu już nigdy nie będziesz musiała zmieniać swojej koncepcji. Sprawdź, jak przedłużyć łańcuszek w zaledwie kilka sekund.

 

Przedłużki do łańcuszków - czy warto je kupować?

Przeważnie naszyjniki mają określoną konkretną długość. Szczególnie popularne są te mierzące od 35 do 50 cm. Bez problemu w sklepach jubilerskich znajdziesz również regulowane modele w przedziale 50-65 cm, a nawet dłuższe wersje - wszystko zależy od grubości szyi, stylizacji oraz indywidualnych preferencji. Długość naszyjnika może być problematyczna, szczególnie gdy decydujemy się na zakup biżuterii jako prezent. Sploty oraz rozmiary, które nam się podobają, nie zawsze muszą pasować innej osobie. Czy można w takiej sytuacji coś zrobić? Szybkim sposobem na dodanie naszyjnikowi centymetrów jest zastosowanie przedłużki to łańcuszków. Można ją zakupić zarówno przez internet, jak i w profesjonalnych salonach jubilerskich. Wybór renomowanego miejsca wiąże się jednak z lepszą jakością oraz trwałością biżuterii - to zawsze bezpieczniejsze rozwiązanie.

Wyjątkowe i eleganckie łańcuszki oraz przedłużki do łańcuszków znajdziesz na stronie Tous: https://touspolska.pl/produkty/bizuteria/lancuszki.

Jak wyglądają przedłużki do łańcuszków?

To tak naprawdę dodatkowych kilka oczek, które w dyskretny sposób pozwolą Ci na zmianę długości Twoich ulubionych błyskotek. Możesz je wykorzystać również do bransoletek zakładanych na dłoni lub wokół kostki. Są właściwie niewidoczne, więc nikt nie zorientuje się, że nie odwiedziłaś wcale jubilera. Ten biżuteryjny trik pozwoli Ci na oszczędność czasu i pieniędzy, a Twoja garderoba zyska uniwersalny, modny dodatek na każdy sezon.

Jaką przedłużyć łańcuszek przedłużką? Zwróć uwagę na kolor i rozmiar

Wszystko zależy od Twojego naszyjnika. W przypadku przedłużek do łańcuszków wybiera się spośród różnych rozmiarów. Możesz zakupić kilka wariantów - dzięki temu bez problemu zmienisz długość swojej biżuterii, nawet jeśli zdecydujesz się na nagłą zmianę stylizacji. Przeważnie dostępne są wersje srebrne, złote albo wykonane z metali półszlachetnych.

Wskazówka, jak przedłużyć łańcuszek:

Sprawdź, czy przedłużka nie została pokryta niklem. Ten metal jest częstym powodem reakcji alergicznych.

Kolor przedłużki do łańcuszków dostosuj do wyglądu swojej biżuterii. Dzięki temu nikt nie zauważy zmiany, a Ty nadasz swojej stylizacji zupełnie innego wyrazu. Możesz nosić nawet kilka naszyjników jednocześnie bez konieczności kupowania ich w różnych rozmiarach.

Przedłużki do łańcuszków - na co zwracać uwagę?

Wybierając przedłużki do łańcuszków, zwróć uwagę nie tylko na ich długość. Liczy się przede wszystkim jakość. Powinny być trwałe oraz odporne na korozję. Dzięki temu nie będą się odznaczać na tle Twojej wyjątkowej i niepowtarzalnej stylizacji. Wersje w bardzo niskich cenach z pewnością nie starczą na długo, a pod wpływem użytkowania zmienią trwale swój kolor. Postaw na srebro albo złoto. Wtedy możesz mieć pewność, że Twój biżuteryjny zestaw pozwoli Ci na długie bawienie się stylem.

Komentarze