Jaka biżuteria będzie zawsze w modzie?

Stylowa BiżuteriaKażdy chyba słyszał o tym, że moda przemija. Sporo w tym prawdy, trendy są w ciągłej zmianie, a to, co było popularne pół roku temu, teraz może być kompletnie passe. Widać to doskonale na przykładzie odzieży (czy ktoś jeszcze pamięta wszystkie t-shirty z napisami "keep calm and…"?), ale też biżuterii!

Chociaż niektóre trendy biżuteryjne powracają, czego doskonałym przykładem są chokery, to wiele z nich umiera bezpowrotnie. Są jednak elementy, które zawsze będą w modzie!

Złoto i srebro

Złota oraz srebrna biżuteria to trendy, które nigdy nie przeminą! Chociaż obydwa materiały mają swoje lepsze i gorsze okresy, to bezustannie cieszą się uznaniem oraz popularnością. Z pewnością wpływ ma na to fakt, że łatwo się z nimi pracuje, a w razie potrzeby biżuterię z nich wykonaną można zawsze odrobinę zwęzić lub powiększyć.

Jeśli liczą się dla Ciebie rozwiązania, które doskonale sprawdzają się zarówno dzisiaj, jak i za 20 lat - koniecznie kupuj biżuterię ze złota lub ze srebra. Warto także pamiętać o tym, że złoto jest drogocennym materiałem, a jego ceny z roku na rok rosną. Kupowanie złotej biżuterii to nie tylko sposób na bycie modnym, ale także pewnego rodzaju inwestycja.

Delikatne ozdoby

Są takie rodzaje biżuterii, które nigdy nie wyjdą z mody! Z pewnością ponadczasowym i zawsze modnym rozwiązaniem jest po prostu delikatna biżuteria. Naszyjnik z pojedynczą, niewielką zawieszką, subtelne kolczyki oraz cienkie bransoletki to rozwiązania, które są pewniakami. Sięgnąć możesz po nie zarówno teraz, jak i za kilka lat i na pewno nie popełnisz modowej wpadki.

- Delikatna biżuteria jest bardzo modna, ale też ponadczasowa. Nie można z nią przesadzić, więc sprawdzi się przy każdej stylizacji - mówi nam pracownik firmy Viadem.

Minimalizm nie jest wymysłem XXI wieku, a ludzie od zawsze cenili sobie ozdoby, które nie są zbyt "ciężkie". Jeśli nie masz jeszcze w swojej szkatułce z biżuterią prostych, klasycznych rozwiązań, koniecznie musisz to zmienić!

Diamonds are forever

Kiedy Shirley Bassey śpiewała o tym, że diamenty są wieczne, wcale nie kłamała! Te kamienie charakteryzuje nie tylko wytrzymałość i niesamowita odporność na zarysowania czy uszkodzenia. Są one też po prostu bardzo lubiane przez większość osób, co sprawia, że już od dekad są one w modzie.

Pierścionek z brylantem to klasyka sama w sobie i nie ma lepszego sposobu na powiedzenie drugiej osobie "kocham Cię"! Jeśli więc chcesz podarować sobie lub komuś bliskiemu biżuterię, która nigdy nie wyjdzie z mody, wybierz pierścionek lub kolczyki z tym kamieniem.

Sznur pereł

Klasycznym rozwiązaniem na każde większe wyjście jest sznur pereł. Chociaż te prawdziwe są bardzo kosztowne, to doskonałą alternatywą są perły hodowlane lub wykonane ze sztucznych materiałów. Sznur pereł samodzielnie potrafi uzupełnić każdą stylizację i sprawić, że stanie się ona niezwykle szykowna. Najlepszym rozwiązaniem są perły o jasnym kolorze - wyglądają doskonale w zestawieniu z każdym odcieniem skóry, a ich perłowe, lekko połyskujące wykończenie pięknie mieni się w świetle.

Warto mieć w swojej kolekcji nie tylko najgorętsze trendy, ale też rozwiązania, które są ponadczasowe!Wiosna? Czas na metamorfozę Twojego mieszkania!

Firana do mieszkaniaWiosna nierozerwalnie kojarzy się z jasnymi, żywymi barwami, z kwiatChemia basenowa - jak utrzymać basen w czystości?

Basen ogrodowyBasen ogrodowy zapewni Tobie i Twojej rodzinie mnóstwo radości. Jego utrzymMasz problem z trądzikiem? Podpowiadamy jak pokonać tę dolegliwość!

TrądzikTrądzik to nie tylko problem okresu dorastania. Coraz częściej ta chorob