JUKKI - polska jakość akcesoriów dla noworodków

Akcesoria dla niemowlątTworzenie akcesoriów dla noworodków to bardzo odpowiedzialne zadanie. Wysoka jakość materiałów, precyzja wykonania oraz bezpieczeństwo to tylko niektóre z wielu cech, jakimi powinny odznaczać się produkty przeznaczone dla maluszków. JUKKI to polska firma, która cieszy się dużym zaufaniem wśród odbiorców. Do najbardziej popularnych produktów tej marki należą wygodne kokony-otulacze, zapewniające niemowlętom wygodę i bezpieczeństwo. W asortymencie JUKKI znajduje się również wiele modnych i ciekawych produktów przeznaczonych zarówno dla maluszków, jak i dla mam.

Akcesoria dla noworodków

Wśród akcesoriów dla noworodków oferowanych przez JUKKI znajdziemy ekologiczne gryzaki wykonane z naturalnego drewna klonowego. Są bezpieczne, bardzo wygodne do trzymania, a także antybakteryjne, łatwe w czyszczeniu i atrakcyjne wizualnie. Popularnymi produktami są zestawy składające się z kocyka i poduszki. Modne wzory oraz przyjemne w dotyku tkaniny gwarantują zadowolenie najmłodszych klientów. Uroczym dodatkiem są kocyki tkane, które sprawdzą się w domu, podczas spaceru oraz w podróży.

Rodzice często wybierają ochraniacze na szczebelki, zapewniające maluszkowi bezpieczeństwo oraz wygodę podczas snu. Są one szczególnie przydatne na etapie przekręcania się na brzuch oraz pełzania. Niezwykle popularne w ostatnich latach są też poduszki-motylki, posiadające funkcje antywstrząsowe. Dzięki specjalnej konstrukcji poduszka bardzo dobrze przytrzymuje główkę małego dziecka, stabilizuje ją oraz zabezpiecza. Może być stosowana zarówno w wózkach, jak też w domu - przy karmieniu lub przewijaniu. W asortymencie JUKKI znajdują się ponadto dobrze znane rożki niemowlęce, śpiworki do spania oraz pieluszki flanelowe i tetrowe, stanowiące podstawowe wyposażenie każdej niemowlęcej wyprawki.

Akcesoria dla niemowląt

Niezwykłą popularnością cieszą się otulacze-kokony, zapewniające dzieciom wygodę oraz poczucie bezpieczeństwa. Wykonane są z miękkich, przyjemnych w dotyku materiałów gwarantujących maluszkom komfort. Kokon otula niemowlę ograniczając mu przestrzeń, w efekcie czego maluch czuje się jak w brzuszku mamy - bezpiecznie i wygodnie. Można stosować je w łóżeczkach, wózku, na kanapie lub na dywanie. Choć produkt ten przeznaczony jest przede wszystkim dla dzieci do dziewiątego miesiąca życia, to jego konstrukcja pozwala na użycie również w przypadku starszych dzieci.

Produkty dla maluszków

Marka JUKKI tworzy produkty także dla dzieci nieco starszych. Do tej kategorii zaliczają się bezpieczne i kolorowe zabawki drewniane, miękkie maty do zabawy oraz kolorowe zabawki sensoryczne. W sklepie producenta można również znaleźć pojemne kosze na zabawki, które będą oryginalną ozdobą dziecięcego pokoju. Bardzo modnym dodatkiem są kolorowe girlandy, które można zawiesić nad dziecięcym łóżeczkiem, w oknie, na ścianie bądź w kąciku zabaw. Pomysłem na prezent dla dziecka jest poduszka w kształcie gwiazdki - przyjemna w dotyku, bezpieczna i miękka. Kilka takich kolorowych gwiazdek będzie świetnie się prezentować w każdym dziecięcym pokoju.

Dla małych i nieco starszych dzieci JUKKI tworzy przyjemne i miękkie w dotyku komplety pościeli. Wyposażone są one w praktyczne i wygodne zamki błyskawiczne. Ciekawe wzornictwo pozwala dobrać modele odpowiednie zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek.

Produkty dla mam

Odrębną grupę produktów JUKKI stanowią akcesoria dla mam. Są to specjalnie wyprofilowane poduszki ciążowe oraz fasolki do karmienia. Rogale ciążowe pozwalają znaleźć optymalną pozycję podczas snu oraz zapewniają wygodne wsparcie podczas odpoczynku. Sprawdzą się także podczas karmienia oraz opieki nad dzieckiem.

Równie uniwersalne są rogale do karmienia, które znajdują zastosowanie przez cały okres niemowlęcy. W czasie ciąży mogą też pomóc odciążyć odcinek lędźwiowy kręgosłupa. Ciekawe wzory i delikatne materiały o dużej różnorodności pozwalają znaleźć model idealnie dopasowany do potrzeb każdej przyszłej mamy.

Wszystkie produkty JUKKI szyte są ręcznie w Polsce z dbałością o każdy szczegół wykończenia. Duży wybór wzorów oraz bardzo korzystne ceny to atuty sprawiające, że marka ta zyskuje coraz szersze grono odbiorców zarówno w kraju, jak też za granicą.

Komentarze