Kinkiet zewnętrzny z czujnikiem ruchu - jaki wybrać?

Kinkiet zewnętrznyO kwietniu zdecydowanie możemy powiedzieć, że jest to miesiąc przełomowy każdego roku. Dni są dłuższe, co oznacza wzrost temperatur. Każdy posiadacz ogrodu, działki lub miejsca na świeżym powietrzu, w którym spędzi najbliższy czas, wie doskonale jak wiele zalet posiadają wiosenne i letnie wieczory. Magia, kojarząca nam się na ogół z zapachem grilla oraz schłodzonym napojem. Czy istnieje sposób, aby te wieczory były jeszcze lepsze? Zdecydowanie tak.

O kwietniu zdecydowanie możemy powiedzieć, że jest to miesiąc przełomowy każdego roku. Dni są dłuższe, co oznacza wzrost temperatur. Każdy posiadacz ogrodu, działki lub miejsca na świeżym powietrzu, w którym spędzi najbliższy czas, wie doskonale jak wiele zalet posiadają wiosenne i letnie wieczory. Magia, kojarząca nam się na ogół z zapachem grilla oraz schłodzonym napojem. Czy istnieje sposób, aby te wieczory były jeszcze lepsze? Zdecydowanie tak. Pomijając wiele form rozrywek, możemy również zadbać o to, aby od strony technicznej nasza letnia oaza była przygotowania. Bez zbędnego przedłużania - przedstawiamy oświetlenie zewnętrzne, a konkretniej kinkiet zewnętrzny z czujnikiem ruchu, który sprawi, że nawet po zachodzie słońca, bez potrzeby blasku księżyca, spędzony czas na dworze będzie tego wart!

Czym charakteryzuje się kinkiet zewnętrzny z czujnikiem ruchu?

Dlaczego właśnie kinkiety? Co w nich takiego wyjątkowego, że postanowiliśmy napisać właśnie o tym produkcie? Otóż większość zabudowań ogrodowych, altany, tarasy najczęściej posiadają w pobliżu ścianę. Aby nie tracić więc miejsca w ogrodzie na lampy stojące, warto zadbać o źródło światła wiszące. Ale po kolei.

Co to kinkiet zewnętrzny z czujnikiem ruchu

Kinkiet zewnętrzny, który wyposażony został w czujnik ruchu to lampa do montażu naściennego, która zapewnia blask światła w odpowiednim kierunku - ten różnić się może od wybranego modelu lampy. Lampy naścienne typu kinkiet występują u wielu producentów (Rabalux, Polux, Nowodvorski Lighting i inni) oraz w wielu stylach - nowoczesnym, klasycznym, retro.

Do czego jest czujnik ruchu?

Wspominany czujnik pozwala na wykrycie ruchu w pobliżu miejsca montażu oświetlenia. Gdy takowy wystąpi, lampa otrzyma sygnał o przekazaniu prądu do źródła światła, a w konsekwencji - włączenia się lampy. Takie rozwiązanie to olbrzymia wygoda w przypadku lamp zewnętrznych. Zwiększa ona przede wszystkim bezpieczeństwo wokół domu lub też na ogrodzie. Koniec z nieprzyjemnymi kontuzjami po zmroku! Co więcej, kinkiet z czujnikiem ruchu pozwala zaoszczędzić spore pokłady energii elektrycznej. Prąd pobierany do użytku lampy jest tylko wtedy, kiedy sytuacja tego wymaga. Lampa automatycznie zgaśnie po kilkudziesięciu sekundach lub po braku wykrycia ruchu w pobliżu.

Jaki sklep z kinkietami zewnętrznymi wybrać?

Branża oświetlenia zewnętrznego to olbrzymia konkurencja. Występują jednak marki oraz firmy, które zasługują na miano wymienienia ich w gronie liderów. Po dogłębnej analizie rynku e-commerce przedstawiamy kilku z nich:

  • Lampy.pl - ponad 40000 produktów w swoim asortymencie. Gwarancja jakości i wielu odznaczeń w branży. Sklep lampy.pl zdecydowanie jest miejscem godnym polecenia. Dystrybutor zapewnia szeroki wybór oświetlenia do domu, ogrodu oraz odpowiednich akcesoriów.
  • Luminatione.pl - Sklep, który co prawda od niedawna pojawił się na rynku, zyskuje co raz większe poparcie klientów. Oświetlenie zewnętrzne, lampy ogrodowe (w tym kinkiety z czujnikami ruchu) to przysłowiowy konik marki. Dla osób, które lubią oszczędności - warto zapoznać się z tym sklepem. Zdecydowanie konkurencyjne ceny i zróżnicowani producenci (jak Rabalux czy Polux)
  • Mlamp.pl - e-Gazele biznesu w roku 2015 oraz 2016. Mlamp to szeroki asortyment oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego. Firma z Włocławka oferuje wiele promocji i produktów w atrakcyjnych cenach na tle konkurencji.

Doświadczenie z pewnością przemawia na korzyść sklepu Lampy.pl. Uważamy jednak, że warto zaufać takim sklepom jak Luminatione.pl czy Mlamp.pl, ponieważ posiadają jakościowych producentów oraz konkurencyjne ceny.

Komentarze