Kolorowy świat okien

Rolety dzień nocJak prezentują się okna w naszych domach? Są coraz bardziej estetyczne, a bywa również, że niebanalne i inspirujące - mówią one wiele o mieszkańcach domów czy mieszkań. W wielu oknach wciąż królują tradycyjne firanki i zasłony, ale towarzyszą im również funkcjonalne, nowoczesne dekoracje. To różnego rodzaju rolety oraz żaluzje. W połączeniu z kwiatami i innymi akcesoriami, np. modnym oświetleniem LED, tworzą atrakcyjną okienną aranżację.

Okno, czyli miejsce inspirujące

Większość okien w naszych domach utrzymanych jest w stylu minimalistycznym, zakładającym funkcjonalną prostotę. W kamienicach czy willach spotyka się jednak również okna w stylu secesyjnym i innych, historycznych.

W przypadku jednych i drugich znajdziemy dziś optymalne rozwiązania w zakresie doboru najlepszych materiałów i akcesoriów dekoracyjnych. Kolekcje nowoczesnych rolet są na tyle bogate, że z pewnością będziemy w stanie dobrać roletę idealną do każdego okna.

Wybór najlepszej rolety będzie na pewno możliwy, jeśli zdecydujemy się na ofertę jednego z czołowych producentów rolet i karniszy w Polsce - firmy Karnix. Dlaczego? Karnix to 25 lat tradycji i ponad 600 wzorów rolet oraz 3000 modeli karniszy.

Klasyka i minimalizm

Firma proponuje m.in. najpopularniejsze i łatwe w montażu rolety mini, jedne z najmodniejszych rolet typu dzień-noc, rolety w kasetach, rolety z materiałów termoizolacyjnych, rolety w pełni zaciemniające i delikatne rolety z jasnych i lekkich tkanin perłowych.

To nie wszystko - zwolennicy rozwiązań oryginalnych i stylowych w katalogach Karnix odnajdą także cieszące się coraz większym uznaniem rolety rzymskie.

Jeśli jesteśmy zwolennikami rozwiązań komfortowych, prostych i estetycznych, zapoznajmy się z możliwościami rolet plisowanych. Plisy w oknach to możliwość swobodnego regulowania światła padającego przez okno. Plisy, w przeciwieństwie do tradycyjnych rolet, można rozciągać na różnych obszarach okna.

Wiele osób wciąż nie wyobraża sobie okna bez zasłon i firanek, a tym samym bez karnisza. Nowoczesne karnisze, dzięki swojej różnorodności, komponują się z każdym stylem - od najmodniejszego obecnie minimalistycznego, przez tradycyjny, po inspirowany konwencjami historycznymi.

Wszystkie karnisze produkowane przez Karnix odznaczają się ciekawym designem, atrakcyjną kolorystyką i wysokiej jakości materiałami. Klasyczne modele cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno wśród klientów krajowych, jak i zagranicznych. Hitem kolekcji Karnix są nowoczesne i minimalistyczne karnisze kwadratowe i prostokątne.

Firma oferuje karnisze szynowe i szynowo-drążkowe, karnisze o linii prostej, jak i wzory z elementami dekoracyjnymi. Uwagę przykuwają także zakończenia: proste i geometryczne, ale także stylizowane na barokowe, bogate w formie, idealne do wnętrz urządzonych w starym stylu.

Niebagatelne znaczenie dla wizerunku karniszy ma również ich kolor. Karnix oferuje karnisze w szerokiej gamie kolorystycznej. To m.in.: biel, chrom, złoto, mosiądz, wenge, dąb, calvados, antracyt, ivory, pinia, inox i wiele innych.

Fotografia: materiały prasowe Karnix.

Komentarze