Książka "52 atrakcje dla dzieci w Polsce - Ready for Boarding" to idealne propozycje na wyjazd dla całej rodziny!

Książka "52 atrakcje dla dzieci w Polsce1 czerwca, czyli w Dzień Dziecka, odbyła się oficjalna premiera książki pt."52 Atrakcje dla dzieci w Polsce". Jest to pozycja pełna pomysłów i inspiracji, które pomogą zaplanować nie tylko jednodniowy wypad, ale i dłuższe wyjazdy po Polsce.

Autorami książki są twórcy popularnego bloga podróżniczego ReadyForBoarding.pl, czyli Kamila i Paweł Florczak, którzy aktywnie prowadzą bloga od 2015 roku, a na swoim koncie mają już wiele podróży z dziećmi, zarówno tych dalszych egzotycznych jak i bliższych, po Polsce.

52 atrakcje dla dzieci w Polsce to pierwsza książka, wydana przez Kamilę i Pawła. Zebrali oni w niej swoje doświadczenia i opinie na temat wybranych atrakcji w Polsce, chociaż nie wszystkie są typowymi atrakcjami rodzinnymi. Poza parkami rozrywki czy atrakcjami wodnymi, nie brakuje również centrów nauki i edukacji, natury oraz muzeów. Niektóre z opisywanych miejsc są dla fanów mocnych wrażeń, a niektóre są miejscem odpoczynku i relaksu. Niektóre są płatne, a niektóre darmowe. Niektóre są dla mniejszych dzieci a niektóre dla tych trochę starszych. Dzięki różnorodności wybranych miejsc każdy, bez względu na zainteresowania dzieci, znajdzie coś idealnego na rodzinny wyjazd.

Książka 52 atrakcje dla dzieci w Polsce

Dlaczego akurat 52 propozycje? Aby można było zaplanować każdy weekend w roku! Książka zawiera ponad 130 stron pełnych inspiracji, opisanych atrakcji, zdjęć wraz z informacjami praktycznymi (dojazd, ceny, dane kontaktowe) oraz oceną autorów. Wszystkie opisywane miejsca podzielone są na kategorie tematyczne, a w każdej z nich znajduje się po kilka, a nawet kilkanaście propozycji. Czytelnicy mogą wybierać atrakcje wśród: atrakcji wodnych, centrów nauki i edukacji, muzeów, natury, parków rozrywkowych i tematycznych, zamków i pałaców, jak również atrakcji związanych ze zwierzętami czy transportem i przemysłem.

Warto dodać, że dostępna jest również wersja eBook zawierająca zniżki do wybranych atrakcji w Polsce, dzięki czemu rodzinne podróżowanie może być tańsze. Przykładowymi miejscami, do których można kupić tańsze bilety są: Bajka Pana Kleksa w Katowicach, EC1 w Łodzi, Farma Iluzji czy JuraPark Krasiejów.

Książka oraz eBook dostępne są tylko w sklepie internetowym Ready for Boarding: https://www.readyforboarding.pl/sklep

Tytuł: 52 atrakcje dla dzieci w Polsce
Autorzy: Kamila Florczak, Paweł Florczak
Data premiery: 01.06.2021
Ilość stron: 132
Oprawa: miękka
Format: 16,5×23 cm
ISBN: 978-83-960952-5-1

Komentarze