Lakiery akrożelowe - nowoczesna stylizacja paznokci

Lakiery do paznokciRynek kosmetyczny to niezwykle dynamicznie rozwijająca się branża. Ponadto wszystko wskazuje na to, że stan ten nie ulegnie zmianie w najbliższych latach - prognozy mówią o wzroście na poziomie 19% w najbliższych 5 latach.

Lakiery akrożelowe - hit tego roku

W związku z perspektywicznym charakterem branży kosmetycznej, na rynku pojawiają się coraz to lepsze jakościowo i nowocześniejsze produkty. Klient lubi nowinki, więc je otrzymuje. Sytuacja powoduje, że z roku na rok krystalizują się nowe trendy. Nie inaczej jest w tym sezonie.

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że tegorocznym hitem będą akrożele, czyli lakiery światłoutwardzalne, których właściwości sprawiają, że pracuje się na nich jak na klasycznych akrylach. Niedawno produkty tego typu wprowadziło Indigo Nails - https://www.indigo-nails.com/pl,gelastic.html. Główną zaletą produktów akrożelowych opatrzonych nazwą Gelastic jest uniwersalność - można je zaaplikować na paznokciach klientek, które korzystały dotychczas z innej metody.

Gelastic - nowa jakość w stylizacji paznokci

Na serię Gelastic składają się cztery wersje kolorystyczne:

  • przeźroczysty Clear o bardzo szybkim czasie utwardzania;
  • intensywnie kryjące Cover (90% krycia) oraz Milky (mleczny róż);
  • transparentno-różowy Glass Pink;

Dodatkowo lakiery akrożelowe śwetnie "współpracują" z tradycyjnymi żelami. Dzięki temu bez problemu można uzupełnić stylizację żelową, korzystając z produktów Gelastic - https://www.youtube.com/watch?v=q78VcVxzX9s&.

Warto jednak pamiętać, że przed każdym zabiegiem metodą akrożelową należy skorzystać z multifunkcyjnego produktu, jakim jest PrimoUltimo. Jego wyjątkowe właściwości sprawiają, że pełni on funkcję szkieletu, bazy oraz nabłyszczacza. Dzięki temu stylizacja jest niezwykle trwała i możemy się nią cieszyć przez długie tygodnie (trwałość możemy dodatkowo zwiększyć, stosując Gelastic Control Liquid).

Ponadto świetną informacją dla wszystkich klientek, które już pokochały lakiery z kolekcji Gelastic, będzie wieść o pracach nad nowymi, zachwycającymi kolorami.

Mimo że aplikacja akrożeli różni się nieco od klasycznych lakierów żelowych, nauka nowej techniki nie powinna sprawić większych trudności doświadczonej, profesjonalnej kosmetyczce. Zatem jeśli szukasz nowych trendów w stylizacji paznokci, kolekcja Gelastic jest jednym z nich. Polecamy!

Komentarze