Luksusowa kolekcja marki Hakuro - Seria J

Pędzle Hakuro seria JWiększa świadomość makijażu w ostatnich latach zaowocowała ogromnymi przeobrażeniami na rynku kosmetycznym. Doświadczone makijażystki i wizażystki dokładnie pamiętają czasy, w których w drogeriach nie było dużego wyboru kosmetyków, a ewentualne wątpliwości konsumenckie dotyczyły dwóch rodzajów tuszu do rzęs i słabo napigmentowanych cieni. Oczywiście, w tych czasach powstało również wiele produktów, które z pewnością możemy zaklasyfikować do kategorii kultowych. Słynny puder marki Max Factor, podkłady Bourjois'a.. Dokładnie to samo dotyczy akcesoriów do makijażu. Jedną z pierwszych marek, która wprowadziła na rynek kosmetyczny profesjonalne pędzle do blendowania czy konturowania była marka Hakuro.

O marce Hakuro

Hakuro to jedna z tych firm, która swoją pozycję ugruntowała już wiele lat temu. Serwując klientom wielość pojedynczych pędzli, jak również gotowych zestawów dokładnie wpisała się w tamtejsze potrzeby nie tylko profesjonalistów, ale również potrzeby każdej z kobiet, dla której nawet codzienny makijaż wywoływał dobre samopoczucie i uruchamiał kreatywność. Bez dwóch zdań bardzo dobre jakościowo kosmetyki to droga do sukcesu, a przynajmniej do długotrwałego i spektakularnego makijażu, ale równie istotne są odpowiednie narzędzia, które umożliwią jego wykonanie. Polska marka Hakuro przez bardzo długi czas przodowała i nie miała sobie równych.

Chyba nie ma aktualnie kobiety, która nie posiadałaby na swojej toaletce chociaż jednego pędzla z kultowej serii H. Srebrne skuwki, czarny trzonek, włosie syntetyczne lub naturalne - klasyczny design i bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Właśnie tak prezentowały się pierwsze, profesjonalne pędzle do makijażu, dostępne na wyciągnięcie ręki. W raz z rozwojem świata makijażowego, powstawania coraz lepszych produktów, równolegle - rozwijały się także marki, które oferowały klientom akcesoria do makijażu. Długo nie trzeba było czekać na wysoką jakość pędzli, które przy odrobinie wysiłku - praktycznie same aplikowały kosmetyki i tworzyły piękne przejścia odcieni na powiece. Coraz większa konkurencja sprawiła, że aktualnie zdobycie profesjonalnych pędzli do makijażu nie stanowi już żadnego problemu. Wielość trzonków, skuwek, szeroki wachlarz designu - do wyboru do koloru!

Pędzle Hakuro seria J

Innowacyjna Seria J

Po kultowej serii H, trochę mniej popularnej, ale wdzięcznej serii K - przyszła pora na luksusową serię Hakuro J. Czym marka zaskoczyła swoich klientów? W tym przypadku poprzeczka została postawiona naprawdę wysoko, a Hakuro na nowo rozkochało swoich odbiorców. Najnowsza kolekcja wykonana została w Polsce, natomiast włosie naturalne, sprowadzono z Japonii. Wszystko po to, aby cieszyć się jego najwyższą jakością. Do tego, twórcy zapowiedzieli, że seria ta dedykowana jest dla tych, którzy od makijażu oczekują najlepszych efektów. Warto podkreślić, że jest to kolekcja zaprojektowana nie tylko dla profesjonalistów. Na cała serię J składa się aż z 16 modeli pędzli, z czego wiele z nich to te najbardziej pożądane - do rozcierania i blendowania. Co więcej, dostępne są w dwóch długościach rękojeści. Pierwsza z nich - krótsza posiada czarny, błyszczący trzonek o bardziej owalnym kształcie, natomiast pędzle z serii drugiej - posiadają dłuższy trzonek z widoczną fakturą drewna. Taki zabieg twórców pozwala na maksymalną ich personalizację. Samo włosie nie odstępuje pędzlom wysokopółkowym, a dużo droższym. Praca nimi to czysta przyjemność!

Pędzle Hakuro seria J

Hakuro to jedna z tych marek, którą wspomina się z uśmiech na twarzy. Przyzwyczaiła swoich klientów do tworzenia pędzli bardzo dobrych jakościowo. Najnowsza seria J przeszła najśmielsze oczekiwania klientów. Do tej pory nie spotkała się z ani jedną, negatywną opinią, a zainteresowanie nimi nieustannie rośnie.

Komentarze