Modne paznokcie 2021 - trendy w manicure

Modne paznokcie 2021Starannie wypielęgnowane dłonie i pięknie pomalowane paznokcie uznawane są za wizytówkę każdej kobiety. Podobnie jak w przypadku ubrań czy makijażu, również w stylizacji paznokci pojawiają się nowe trendy. Obok ponadczasowych, naturalnych manicure warto znać także pomysły na paznokcie 2021 trendy, które w wyjątkowy sposób podkreślają ich charakter. Przeczytaj, co jest modne w tym sezonie.

Twoje wyjątkowe paznokcie 2021 - trendy

Chcesz mieć modne paznokcie 2021, trendy w stylizacjach są tym, czego właśnie szukasz? Bez względu na to, czy chcesz pomalować naturalną płytkę paznokcia, wykonać manicure hybrydowy czy inną formę sztucznych paznokci, warto znać pomysły na paznokcie najchętniej wybierane w 2021 roku:

  • paznokcie ombre, z łagodnym przejściem dwóch lub więcej kolorów,
  • paznokcie artystyczne z subtelnymi motywami roślinnymi i zwierzęcymi,
  • efekt hologramu, metaliczne
  • kolorowe kontrastowe wzory geometryczne,
  • brokat, ale drobny w lakierze,
  • złote i srebrne dodatki, wykończenia.

Modne paznokcie nie są przeładowane wzorami czy dodatkami, stylizacje korzystają zwykle z jednego-dwóch trendów jednocześnie.

Modne paznokcie 2021

Oryginalny powrót do natury

W tym roku ponownie do modnych stylizacji paznokci wraca french manicure, ale w odmienionym wydaniu. Jego celem jest nie uzyskanie jak najbardziej naturalnego wyglądu płytki paznokcia, ale:

  • zaskoczenie - na przykład poprzez zamianę kolorów,
  • odświeżenie wyglądu - dodanie zaskakujących barw na pasku wykańczającym paznokieć,
  • dodanie charakteru wybranym paznokciom - poprzez aplikacje lub grafiki.

To jeden z trendów w stylizacji paznokci w 2021, który z pewnością zostanie z nami na dłużej.

Modne paznokcie 2021

Modne kolory paznokci w tym sezonie

Chcesz wiedzieć więcej o paznokciach w 2021 - trendach w kolorystyce? Wiele zależy od sezonu, ale także stylizacji, jakie preferujesz. Sprawdzą się różne wybory:

KolorystykaDla kogo?
pastelowe odcienie różu, niebieskiego, miętowego, szarościuniwersalny manicure na co dzień
żywe czerwienie, pomarańcze i fiolety; kontrastyenergiczne kobiety chcące podkreślić swój styl
neutralna, zbliżona do naturalnejosoby chcące podkreślić naturalne piękno paznokci

Kształt i długość też mają znaczenie!

Kontrasty z białym i czarnym również są na topie, a połyskujące drobinki w kolorowej warstwie nie muszą być zarezerwowane jedynie na specjalne okazje.

Patrząc na trendy w stylizacji paznokci na 2021 rok, trzeba obok kolorów i wzorów uwzględnić również formę oraz długość płytki paznokcia. Maksymalnie długie szponiaste paznokcie są passe, moda znów pochyla się w kierunku sporej naturalności. Półokrągły kształt lub uformowany w łagodne migdałki dla krótszych paznokci, a w przypadku tych nieco dłuższych bardziej prostokątny, lekko zwężający się ku końcowi, ale z łagodnym wykończeniem będzie najrozsądniejszym wyborem.

Komentarze