Najmodniejsze kolory włosów w 2016 roku

Najmodniejsze kolory włosów w 2016 rokuBlond, brąz i ombre oraz ich najciekawsze odcienie. Oto najmodniejsze kolory włosów w 2016 roku.

Moda zmienia się z każdym sezonem. Trendy urodowe również ulegają częstym zmianom.

Oczywiście nie oznacza to, że wraz ze zmianą pory roku musimy zmieniać kolor swoich włosów, kupować całkowicie nowe odcienie szminek czy drastycznie odmieniać swoje nawyki urodowe. Wielką metamorfozę możemy rozpocząć z przedłużenia końcówek i zmiany ich koloru. Jednego dnia blondynka, a drugiego - brunetka? Czemu nie! Zaletą doczepionych włosów jest to, że w każdym momencie możemy je łatwo zdjąć lub zmienić. Jest to zatem świetna opcja dla każdej z nas, kto ma wątpliwości na temat wybranego koloru i chce wypróbować nowy look bez niszczenia struktury naturalnych włosów.

Nowoczesne zabiegi przedłużania włosów są całkowicie nieinwazyjne, a do tego są łatwe i praktyczne. Procedurę możemy wykonać w domowych warunkach w ciągu zaledwie 10 minut. Dziś sprawdzamy najmodniejsze kolory włosów oraz sposoby ich doczepiania.

Modne kolory włosów

Blond w 2016 roku powraca do łask. Tym razem w platynowych i popielatych odcieniach. W sklepie Europe-Hair możemy znaleźć m.in. jasny, złoty lub miodowy blond - hity wiosny i lata 2016. Popularnością będzie cieszyć się tzw. bronde (połączenie brązu z blondem). Blond idealnie pasuje do stylu boho, który łączy w sobie inspiracje latami 70. oraz sportową wygodę rodem z wielkich metropolii. Inspiracje? Kate Moss, Gwyneth Paltrow.

Brąz - brunetki mogą spać spokojnie. Brąz ponownie będzie hitem sezonów. W 2016 roku na topie będą karmelowe, złote i kasztanowe odcienie. Fanki odważnych eksperymentów mogą też zaszaleć z tzw. sombre (łagodniejsza wersja Ombre. Polega na rozjaśnianiu końcówek o kilka tonów w stosunku do koloru bazowego). Inspiracje? Edyta Górniak, Natalie Portman.

Ombre - po co wybierać jeden odcień, jeśli możemy postawić od razu na dwie tonacje? Dzięki metodzie ombre brunetki mogą skutecznie rozjaśnić swoje pasma, a blondynki dodać ciemnych kontrastów swoim jasnym końcówkom. Na wybiegach pojawiły się m.in. połączenia brązu i miodowego blondu, mieszanka kasztanowej barwy i karmelu, a także odważny miks złotego brązu i różu.

Zmień kolor w 10 minut - postaw na przedłużane włosy!

Możemy wybrać zarówno pasma naturalne, jak i syntetyczne. Z reguły te ostatnie są nieco tańsze i pod względem wyglądu prawie niczym nie różnią się od naturalnych końcówek. Najbardziej praktyczne i nieinwazyjne metody doczepiania syntetycznych włosów to m.in. clip on, warkocze lub ombre.

Tymczasem naturalne włosy można łatwo zamocować przy pomocy keratynowych pasemek. W grę wchodzą także włosy na żyłce czy na taśmie. Tutaj możemy dokładnie zobaczyć opisy wszystkich zabiegów, a także sprawdzić ceny na poszczególne zabiegi.

Komentarze