Najpopularniejsze rodzaje torebek - które powinny znaleźć się w Twojej garderobie?

Rodzaje torebekTorebka stanowi niemal obowiązkowy element każdej kobiecej garderoby. Jest nie tylko uzupełnieniem konkretnej kreacji, ale wyraża również styl każdej kobiety. Podobnie jak w przypadku butów możemy wyróżnić kilka modeli, które nosi się w zależności od okazji. Oto kilka popularnych rodzajów torebek, które powinny znaleźć się w Twojej garderobie.

Kopertówka

Mała, elegancka torebka, która pasuje przede wszystkim na wyjątkowe okazje. Będzie dodatkiem do wieczorowej długiej sukni czy eleganckiej marynarki. Pozwoli schować najpotrzebniejsze przedmioty, ale w dyskretny sposób podkreśli również charakter kreacji. Powodzeniem cieszą się przede wszystkim modele utrzymane w jednolitej kolorystyce, przykuwające uwagę wykonaniem okuć, zamków czy klamer.

Shopper bag

To torebki nastawione przede wszystkim na zastosowanie praktyczne. Noszone są na charakterystycznych, dużych uszach, co pozwala przewiesić je przez ramię i wygodnie przemieszczać się wśród sklepowych półek. Jeśli chodzi o design, wybór jest naprawdę szeroki, dlatego każda Pani znajdzie model dopasowany do jej stylu.

Kuferek

Torebka praktyczna, a przy tym elegancka. Jej nazwa bierze się oczywiście od nieco prostokątnego kształtu. Najlepiej zdecydować się na klasyczne rozwiązanie - jednolity kolor i dobry materiał od razu podkreślą wyjątkowy charakter tej torebki.

Listonoszka

To chyba jedna z częściej spotykanych torebek. Będzie optymalnym wyborem zarówno podczas rodzinnego spotkania, jak i w czasie codziennego wyjścia do miasta. Sprawdzi się w biurze i w trakcie zakupów. Może mieć prostokątny lub półokrągły kształt, a wyróżnia ją to, że zawieszona jest na długim uchu (uszach). Warto pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa. Popularność listonoszek sprawia, że na rynku znajdziemy szereg modeli wykonanych z różnych materiałów, w różnej kolorystyce i przeznaczonych dla kobiet w różnym wieku.

Briefcase

Jeśli Twoja praca wymaga codziennego przynoszenia ze sobą wielu materiałów, a Ty cenisz sobie elegancję, postaw na stylową aktówkę. Prostokątna, zapinana na klamrę torebka spełni się w tej roli doskonale! Pozwoli na bezpieczne przenoszenie ważnych dokumentów, ale znajdzie się w niej również miejsce na typowo kobiece akcesoria.

Torebka a jakość prac kaletniczych

Na jakość poszczególnych rodzajów torebek oraz ich całościowy charakter wpływa w dużym stopniu jakość materiałów kaletniczych. Zamki, klamry, okucia i inne metalowe elementy powinny być dopasowane do kroju danej torebki. W wielu przypadkach będą one ich doskonałym uzupełnieniem, co nie zmienia faktu, że projektanci często dają przekonać się trendom aktualnej mody i eksperymentują, łącząc elementy nieprzystające ze sobą na pierwszy rzut oka. Niezależnie od oferty, wszyscy producenci powinni stawiać na współpracę z taką hurtownią kaletniczą, w której znajdą jakościowe zapięcia do swoich wyrobów. Przykładem może być tutaj firma https://armet.waw.pl, działająca na rynku od ponad 30 lat, która z powodzeniem współpracuje z wieloma producentami galanterii - rodzimymi i zagranicznymi.

Komentarze