Nowoczesne naszyjniki, które przełamują stereotypy

NaszyjnikNaszyjnik jest niezastąpioną ozdobą każdego dekoltu. Ta biżuteria potrafi ożywić stylizację, nadać szyi zupełnie nowego wyglądu i przyciągnąć spojrzenia wszystkich przechodniów. Dobrze dobrana, odsłoni naszą kobiecosć, eksponując to, co najpiękniejsze. Przekonaj się, czy naszyjniki modne w tym sezonie, trafiają w Twój gust.

Naszyjnik przylegający do szyi - choker

Biżuteria zapinana na szyi niekoniecznie musi być wisząca. Pojawia się coraz więcej projektów imitujących obroże, które ściśle przylegają do skóry. Luźne wisiorki odeszły już w modową niepamięć. Teraz królują obcisłe ubrania i pasująca do nich biżuteria. Są różne rodzaje chokerów. Należą do nich między innymi modele wykonane ze sznurka albo z rzemienia. Te, które są utrzymane w kolorach kontrastujących ze skórą, znacząco się wyróżniają i stanowią ciekawy, wyrazisty dodatek.

Naszyjnik typu choker (https://aniakruk.pl/naszyjniki/chokery.html) znacznie odbiega od tradycyjnych ozdób, przeznaczonych do noszenia na szyi. Jedynie zapięcie łączy go z klasyczną biżuterią. Jednak nawet najbardziej oryginalny choker może być eleganckim wykończeniem stylizacji. W butiku Ani Kruk są dostępne naszyjniki w nowoczesnym stylu. Popularne chokery z elementami mosiądzu posiadają zawieszki, które zjawiskowo błyszczą tuż przy skórze. Gwiazdki, kwiatki i kółeczka zatopione w głębokiej czerni, będą niezastąpionym wyborem na przyjęcie lub inną imprezę.

Wisiorek z zawieszką o nietypowym kształcie

Jedną z najpopularniejszych ozdób chętnie wybieranych przez kobiety na całym świecie, jest zawieszka w kształcie serduszka. Mały, duży, z wycięciami lub kolorowymi kamyczkami - symbol miłości ozdabia szyje milionów pań. Gdy chcemy zerwać ze stereotypem, należy odrzucić ogólnie przyjęte wzorce. Pora wybrać bardziej oryginalne projekty, jakich nikt się nie spodziewa.

Zawieszka, na którą się zdecydujemy, powinna wyrażać nasz charakter. Nie nośmy biżuterii, która nie oddaje naszej osobowości. Subtelne dziewczyny zachęcamy do zakładania delikatnych łańcuszków. Osoby o silnym temperamencie namawiamy do szukania ozdób widocznych już z daleka. W ostatnim czasie furorę robią naszyjniki z zawieszkami symbolizującymi przeróżne hobby. Do wyboru są instrumenty muzyczne, pojazdy, zwierzęta i dużo więcej. Przejrzyj kolekcje polskich projektantów. Kto wie, może znajdziesz wisiorek, który będzie idealnie pasował do Twojej osobowości i zainteresowań?

Naszyjnik

Rzadki kamień zawieszony na łańcuszku

Symbole stanowią ciekawe rozwiązanie, ale na szczególną uwagę zasługuje biżuteria abstrakcyjna. Zaliczają się do niej wszystkie modele ozdób, które nie oznaczają niczego konkretnego, jak na przykład zamiłowania do muzyki albo do psów. W grupie takich naszyjników należy wyróżnić projekty z kamieniami naturalnymi. Minerały noszone nad sercem przynoszą szczęście. Wiele osób wierzy, że strzegą one nas przed chorobami i innymi nieszczęściami. Kształtem jednak nie przypominają znanych nam znaków, które często uzupełniają biżuterię.

Naszyjnik

Nowoczesny naszyjnik charakteryzuje się prostymi liniami i lśniącym wykończeniem. W widocznym miejscu prezentuje on monogram projektanta. Raczej nie jest uformowany w typowy kształt, jak kwadrat lub koło. Może łączyć wiele brył, tworząc trójwymiarowy układ. Wisiorek w postaci rzadkiego minerału jest szykowny, a przy tym interesujący. Niecodzienna barwa, niespotykana powierzchnia lub zaskakujące obramowanie przyciągają uwagę. Właśnie taka biżuteria jest najmodniejsza tego lata: wyróżniająca się na tle przewidywalnych wzorów, które każdy już widział. Zapraszamy Cię na poszukiwanie perfekcyjnego naszyjnika. Zacznij od butiku Ani Kruk: https://aniakruk.pl.

Ocena: 5.0