Odzież turecka

Odzież tureckaTurcja jest jednym z krajów słynących z wyrobu wysokiej jakości odzieży, szczególnie bawełnianej i wełnianej. Na polskim rynku obecnych jest wiele marek, które albo są oddziałami firm tureckich, albo są wprawdzie polskimi firmami, ale trudnią się sprzedażą odzieży importowanej z Turcji. Powodów, dla których warto odwiedzać hurtownie odzieży tureckiej, jest kilka.

Po pierwsze, cena tureckiej odzieży jest zwykle bardzo atrakcyjna, szczególnie przy zakupie hurtowym, przy czym w różnych hurtowniach pojęcie "hurtu" jest bardzo korzystne dla konsumenta, ponieważ może oznaczać na przykład 10 lub 12 par bokserek lub kilka par rękawiczek. Nie są to ilości stricte hurtowe, więc w takich miejscach zaopatrywać się może właściwie każdy.

Po drugie, turecka odzież w hurtowaniach jest zwykle naprawdę wysokiej jakości. Stosowana przez tureckich producentów bawełna spełnia najwyższe wymagania użytkowe, a większość odzieży nie przypomina w niczym chińskich ubrań wykonanych z materiału o gramaturze zbliżonej do papieru kserograficznego. To wysokogatunkowe tkaniny o gęstym splocie, wykonane z naprawdę dobrej, mocnej przędzy i starannie wykończone. Efekt jest oczywisty - takie ubrania nie rozciągają się w praniu, nie tracą kolorów, nie prują się i nie "przesiewają".

Wiele osób, widząc niskie ceny, rezygnuje z zakupu, spodziewając się znacznie niższej jakości, do czego przyzwyczaiły nas chińskie hurtownie i hipermarkety. W przypadku większości hurtowni odzieży tureckich ta prawidłowość nie jest zachowana - odzież jest naprawdę dobra, a ceny pozostają niskie dzięki niskim kosztom produkcji oraz surowca, a także temu, że sprzedaż większych ilości ogólnie jest z punktu widzenia przedsiębiorcy korzystniejsza, niż prowadzenie handlu detalicznego. Właśnie dlatego coraz częściej zalety kupowania w hurtowaniach odzieży tureckiej dostrzegają nie tylko właściciele sklepów, ale także konsumenci, dla których jest to alternatywą dla zakupów w normalnych sklepach. Warto jeszcze dodać, że dziś nie stanowi żadnego problemu znalezienie hurtowni, która prowadzi także sprzedaż wysyłkową przez internet, a nie jedynie w punkcie stacjonarnym.

Źródło: www.zephyr.com.pl.

Komentarze