Opinie na temat Kerastase Extentioniste

Opinie na temat Kerastase ExtentionisteJak to bywa w przypadku każdego kosmetyku, żaden nie zbiera wyłącznie dobrych opinii. Każdy człowiek ma swoje indywidualne potrzeby i oczekiwania, którym trudno sprostać, dlatego nie można oczekiwać od żadnego preparatu, że idealnie sprawdzi się u wszystkich. Idąc tym samym tokiem myślenia - istnieją różne rodzaje włosów, spośród których każdy ma inne wymagania pielęgnacyjne.

Jeden kosmetyk nie będzie w stanie utrzymać każdego z nich w idealnej kondycji. Kerastase Extentioniste to linia kosmetyków do pielęgnacji włosów powstała w celu umożliwienia bardziej efektywnego zapuszczania włosów posiadaczkom głównie włosów słabych, osłabionych zabiegami chemicznymi i mechanicznymi, jednak preparaty te łączy jedna cecha: zadbają także o inne rodzaje włosów.

Kerastase Extentioniste - drogie?

Najczęstsze opinie dotyczące Kerastase Extentioniste dotyczą ceny produktów tej linii - mówi się, że są one zbyt drogie. Ile zatem kosztują? Preparatów jest wiele i cena jest zależna zarówno od ich objętości, jak i przeznaczenia - przykładowo: serum, choć objętościowo mniejsze, jest droższe niż szampon. Dzieje się tak z racji ilości i stężenia składników aktywnych, a także faktu, że jest to produkt bardziej luksusowy aniżeli szampon. Do rzeczy: cena szamponu oscyluje w przedziale od kilkudziesięciu do ponad stu złotych. W porównaniu do szamponów drogeryjnych jest to cena dość wysoka, ale Kerastase Extentioniste to produkty bardziej profesjonalne i różniące się od innych kosmetyków do włosów składem, składnikami aktywnymi oraz innowacyjną formułą. Na tych produktach często pracują fryzjerzy w profesjonalnych salonach - warto zainwestować, aby mieć salon piękności we własnej łazience! Jedyną wskazywaną wadą jest to, że najlepsze efekty otrzymuje się podczas jednoczesnego stosowania kilku produktów z tej serii, a to może wiązać się z całkiem sporą inwestycją.

Szybkie efekty, przyjemność stosowania

Pozostałe opinie na temat Kerastase Extentioniste dotyczą już efektów działania, a także sposobów stosowania. Ta linia kosmetyków zawiera kilkanaście pozycji przeznaczonych do różnych zabiegów pielęgnacji włosów. Oprócz szamponu i odżywki to również maska, serum, kąpiel dla włosów, a także cement termiczny i odbudowujący. Dwa ostatnie produkty są najbardziej innowacyjne i wzbudzają najwięcej emocji wśród klientek. Kerastase Extentioniste to preparaty o bardzo przemyślanym składzie i innowacyjnych składnikach aktywnych - przykładowo w wielu z nich głównym elementem jest kompleks kreatynowy z dodatkiem ceramidów, który przenika do wewnętrznej struktury włosów i odbudowuje je od wewnątrz. Dzięki temu kosmetyki działają cuda w bardzo szybkim czasie, a efekty utrzymują się na długo, co zostało zauważone przez użytkowniczki. Kolejną często wspominaną cechą jest delikatna konsystencja, która nie obciąża włosów oraz przyjemny zapach - dzięki temu stosowanie kosmetyków Kerastase jest pozytywnym doświadczeniem, które chce się powtarzać.

Ocena: 4.1

Komentarze