Ożyw swoje wnętrze fototapetą

FototapetaFototapety są coraz bardziej popularnym pomysłem ożywiania wnętrz, nie tylko tych domowych, ale także związanych z działalnością usługową. Coraz częściej biura, salony urody, czy fitness kluby i restauracje starają się swoim wnętrzem nawiązać do tego, czym w danym miejscu się zajmują.

Fototapeta dla biura

Doskonałym rozwiązaniem podczas aranżacji wnętrza nowego biura jest fototapeta korespondująca z przedsięwzięciem danej firmy. W kancelarii prawnej zazwyczaj poleca się zastosowanie fototapety związanej z symboliką prawną oraz piśmiennictwem, w biurze rachunkowym zaś - z cyframi i liczeniem. Oczywiście, o ile aranżujący sobie życzą, mogą fototapetą w pewien sposób odbiegać od swojej tematyki, prezentując np. w urzędzie czy agencji pracy piękne kwiaty, tropikalne krajobrazy czy też abstrakcyjne wizje, jednak takie fototapety również posiadają swoje funkcje w pomieszczeniu - mają za zadanie ukoić i przenieść klienta do krainy relaksu.

Tapeta ze zdjęciem idealna do restauracji

Fototapeta widniejąca w restauracji jest doskonałą opcją na zaostrzenie apetytu swoich gości. Soczyste owoce, nieziemsko słodkie desery, krwiste mięsa i niebanalne dodatki i na talerzach i na ścianach mogą sprawić, że ucztowanie może przebiec jeszcze przyjemniej. Bardzo dobrym rozwiązaniem w opcji na zamówienie jest także wydrukowanie i umieszczenie w pomieszczeniach dań głównych z menu danej restauracji. Należy jednak pamiętać, by zdjęcia wykonane zostały podczas sesji fotograficznej profesjonalnym sprzętem w odpowiedniej rozdzielczości, a także dostarczone w wymaganym formacie.

Fototapeta

Fototapeta: Efekt before | fot. skycolor24.pl

Motywacyjna fototapeta w klubie fitness

Już samo przybycie na siłownię jest dla niektórych nie lada wyzwaniem, a co dopiero wykonywanie katorżniczych treningów. Nic jednak tak nie motywuje jak obraz, szczególnie realistyczna fototapeta na ścianie fitness klubu przedstawiająca zazwyczaj idealnie zarysowaną, umięśnioną sylwetkę. Taka fototapeta może stać się celem, ale również remedium na zmęczenie podczas ostatnich powtórzeń, bo przecież nic nie motywuje bardziej niż ucieleśnienie marzeń w postaci zdjęcia. Bardzo często w typowo "męskich" siłowniach prezentowane są kobiece wdzięki, w fitness klubach wyłącznie dla kobiet - męskie. Jest to typowa gra psychologiczna wpływająca na zwiększenie wydajności podczas treningu.

Intymna fototapeta dla koneserów

Nie zawsze jednak mamy ochotę swoje pragnienia i fantazje wystawiać na widok publiczny. Stąd też powstały fototapety erotyczne, przedstawiające zazwyczaj piękno nagiego, kobiecego ciała, pary podczas aktu miłosnego, czy też męskie akty w artystycznym wydaniu. Ten rodzaj fototapet umieszcza się zazwyczaj w prywatnych gabinetach, w których właściciel podejmuje tylko zaufanych gości. Mają one za zadanie stworzyć klimat tajemniczości oraz aurę tajemniczości w danym pomieszczeniu. Taki motyw w biznesie posiada funkcję zacieśniania relacji pomiędzy partnerami.

Fototapeta

Fototapeta: Efekt after | fot. skycolor24.pl

Ekologiczne, bezpieczne dla zdrowia i produkowane w najnowocześniejszej technologii druku fototapety znajdziesz pod adresem: https://skycolor24.pl/fototapeta.html.

Komentarze