Peeling kawitacyjny twarzy

Peeling kawitacyjny twarzyPodstawą dbałości o naszą twarz jest jej dogłębne, delikatne i regularne oczyszczanie. To ono warunkuje skuteczność innych rytuałów! Odpowiednia pielęgnacja zapewnia naszej cerze prawdziwą witalność na długo. Jak często robimy peeling? To właśnie jeden z najważniejszych zabiegów twarzy, pozwalający na regenerację i pozbycie się martwego naskórka, dzięki któremu możemy wyglądać promiennie i zdrowo.

Warto zdecydować się na peeling kawitacyjny - spowalnia on procesy starzenia się skóry i zapewnia jej dokładne oczyszczanie. Chcąc zadbać o siebie i poświęcić czas na profesjonalną pielęgnację, nie trzeba wcale umawiać się na wizyty w salonach kosmetycznych. Można dać swojej cerze to co najlepsze, zaoszczędzając mnóstwo czasu i pozostając w domu.

Pielęgnacja skóry twarzy

Zdrowa skóra to nie tylko efekt odpowiednio dobranych kosmetyków do pielęgnacji, choć są one oczywiście bardzo ważne i warto kupować je świadomie, czytając o najnowszych trendach, zaleceniach i sprawdzonych produktach. Na kondycję cery wpływa wiele czynników - dieta, tryb życia, przeprowadzane zabiegi, a także używane produkty kosmetyczne. Podstawą jednak jest likwidowanie brudu i martwego naskórka. Jeśli bowiem niedokładnie usuniemy zabrudzenia, skóra będzie mieć utrudnione zadanie w codziennym funkcjonowaniu. Peeling kawitacyjny pozwala na bardzo dokładne oczyszczenie twarzy, a to sprawia z kolei, że skóra może swobodnie oddychać.

Jak robić peeling twarzy?

Gama produktów kosmetycznych i zabiegów dostępnych na rynku wygląda imponująco. Sam wybór optymalnego rozwiązania dla nas bywa trudny. Zarówno gotowe mieszanki, jak składniki naturalne, które znajdziemy w domowej spiżarce, pozwalają zrobić peeling i oczyścić skórę. Jest to jednak… niewystarczające. Dlaczego? Nie działa dogłębnie i jest krótkotrwałe w efektach. Tymczasem peeling kawitacyjny wykonujemy za pomocą specjalnego urządzenia. Jego działanie ma charakter uniwersalny i wielopłaszczyznowy. Zmagając się z zaskórnikami, bliznami, skórą suchą i matową (a wręcz pożółkłą) możemy wykonać samodzielnie profesjonalny zabieg, by znacznie poprawić kondycję cery i zobaczyć w lustrze jej blask.

Jak działa peeling kawitacyjny?

Decydując się na takie rozwiązanie pielęgnacji twarzy, możemy być spokojni o komfort podczas zabiegu. Jest bezpieczny i bez trudu go wykonamy. Urządzenie do peelingu kawitacyjnego działa na zasadzie wytwarzania fal ultradźwiękowych. Pamiętajmy, by skórę uprzednio oczyścić i zwilżyć. Pęcherzyki powstałe wskutek zetknięcia fal ultradźwiękowych z wilgotną skórą, pod wpływem drgań oraz ciśnienia i temperatury pękają, dogłębnie usuwając to, co naszą cerę zanieczyszcza. W ten sposób, w zaciszu domowej łazienki pozbywamy się toksyn, potu i brudu, zatykających pory. Pamiętajmy, że oprócz stosowania szeregu produktów kosmetycznych istotna jest również kolejność wszystkich czynności. Zanim skoncentrujemy uwagę na nawilżaniu, olejowaniu i odżywianiu cery, musimy ją skutecznie, głęboko i delikatnie oczyścić. Tylko wtedy będzie gotowa na to, by chłonąć cenne składniki.

Komentarze