Pełniejsze piersi bez skalpela - jak się za to zabrać? Poradnik dla Pań

Powiększanie piersiO idealnie kształtnym i jędrnym biuście marzy chyba każda kobieta. Niestety piersi wraz z wiekiem lub po przebytej ciąży tracą swój naturalny kształt i stają się coraz mniej atrakcyjne. Najbardziej radykalnym a zarazem najskuteczniejszym sposobem na idealny biust jest operacja plastyczna. Jest to jednak zabieg drogi i nie zawsze w stu procentach bezpieczny a ostatecznie efekt i tak nie jest naturalny. Dla wieku kobiet jest to zbyt drastyczne rozwiązanie. Czy istnieją więc alternatywne, prostsze sposoby na pełniejsze i jędrniejsze piersi?

Oczywiście! Istnieje kilka naturalnych sposobów na bezinwazyjne powiększenie i ujędrnienie piersi w domu. Nie przyniosą one oczywiście spektakularnych efektów, ale znacznie poprawią wygląd biustu.

Powiększający masaż piersi

Masaż piersi pozytywnie wpływa przede wszystkim na jędrność i elastyczność biustu. Zauważono również powiększające właściwości masażu piersi, oczywiście w miarę możliwości. Nie powiększymy miseczki o dwa rozmiary, ale o bardzo prawdopodobne, że nawet o jeden. Najważniejsze jest, aby masaż wykonywać regularnie. Dodatkowym atutem masażu piersi jest również możliwość regularnego badania biustu, co jest bardzo ważne w profilaktyce raka piersi u kobiet.

Ujędrniające i powiększające działanie masażu na wygląd i kształt kobiecych piersi doceniły również salony kosmetyczne i masażu, które wprowadziły taką usługę do swojej oferty.

Zioła na powiększenie biustu

Warto również docenić działanie kilku naturalnych składników i ziół, które wykazują pozytywne działanie na kobiecy biust. Wśród takich substancji są składniki wpływające na produkcję estrogenu, na przykład:

  • koper włoski
  • czy palma sabałowa.

Pozytywny wpływ na rozmiar i jędrność piersi mają również:

  • kozieradka,
  • soja,
  • żeń-szeń,
  • mniszek lekarski
  • czy dziki pochrzyn.

Zioła te dostępne są w postaci preparatów do picia lub suplementów w postaci tabletek.

Ćwiczenia ujędrniające biust

Docenić również trzeba zbawienne działanie ćwiczeń fizycznych na wygląd piersi. Jak wiadomo zdrowa dieta i aktywność fizyczna wpływają pozytywnie na jędrność całego ciała. Istnieją jednak odpowiednie ćwiczenia, które pomogą wzmocnić klatkę piersiową. Dzięki regularnym ćwiczeniom mięśnie klatki piersiowej stają się mocniejsze a biust unosi się i staje się bardziej jędrny i elastyczny. Przy wykonywaniu takich ćwiczeń należy pamiętać o regularności i zdrowej diecie.

Preparaty i tabletki powiększające biust

Na rynku dostępnych jest wiele preparatów, które w naturalny sposób wypełniają i ujędrniają piersi. Wszystko to za sprawą trzech roślin, takich jak kozieradka, koper włoski i czerwona koniczyna. Te trzy naturalne składniki to najbardziej popularne substancje poprawiające wygląd piersi, dlatego wchodzą w skład większości preparatów powiększających biust. Preparaty powiększające biust występują w wielu formach, najczęściej są to tabletki, kapsułki czy różnego rodzaju kremy i balsamy. W sieci z kolei nie brakuje wyspecjalizowanych rankingów takich suplementów na: https://naturalnemetody.pl/tabletki-kremy-na-powiekszenie-biustu.

Tabletki na powiększenie biustu stymulują gruczoły piersiowe oraz wpływają na zwiększoną produkcję estrogenu. Takie działanie zostało wielokrotnie potwierdzone naukowo. Najważniejsze jest regularne przyjmowanie preparatów. Ponieważ kapsułki na większe piersi zawierają naturalne składniki, to na efekty ich działania należy trochę poczekać i po ich uzyskaniu nie należy przerywać terapii. Działanie tego typu preparatów jest bezpieczne i nie wywołują one praktycznie żadnych skutków ubocznych. Istnieje jednak kilka przeciwwskazań do ich stosowania, na przykład karmienie piersią czy problemy z krążeniem.

Domowe sposoby na poprawę elastyczności i powiększenie piersi są na pewno skuteczne. Należy jednak pamiętać, że nie są one w stanie drastycznie zmienić wyglądu naszych piersi lub powiększyć ich o kilka rozmiarów. Wymienione sposoby poprawią jędrność, delikatnie wymodelują ich kształt i subtelnie powiększą rozmiar biustu. Jeżeli natomiast oczekujemy spektakularnych efektów i całkowitej zmiany wyglądu naszych piersi, powinnyśmy rozważyć zabieg chirurgiczny.

Komentarze