Perły Księżniczki dla każdej kobiety

Preparaty dla kobietZnaczna większość kobiet zmaga się z wieloma, często nawracającymi infekcjami intymnymi. Czy jest sposób na to, by pożegnać je raz na zawsze? Czy możliwe jest, by w czasie kuracji poprawić także defekty kosmetyczne i komfort stref intymnych? Tak! Sprawdź, dzięki czemu!

Perły dla każdej kobiety

Najczęstsze dolegliwości intymne występujące u wielu kobiet to swędzenie, pieczenie, suchość pochwy, nasilone upławy lub podrażnienia i bóle podczas stosunków seksualnych. Znasz choć część z wyżej wymienionych? To nic dziwnego, niemal siedemdziesiąt pięć procent kobiet w wieku rozrodczym cierpi, choćby jednorazowo, na infekcje intymne. Kuracja mająca na celu ich całkowite wyeliminowanie wcale nie jest niemożliwa. Od tego są Perły Księżniczki.

Perły Księżniczki to preparat bazujący na prastarej i niezwykle chronionej recepturze opierającej się na Tradycyjnej Medycynie Chińskiej. W ich składzie znajdziemy wiele naturalnych składników, pochodzenia roślinnego, których działanie jest znane od wielu wieków i jest absolutnie bezpieczne i skuteczne w działaniu!

Skład pereł

Perły Księżniczki zawierają: smocze drzewo - wykorzystywane do przemywania ran, tamowania krwawienia, stosowane w terapii nieprawidłowości owulacyjnych, rabarbar lekarski, pigwowiec chiński- w którym znajdziemy kwas winowy, chinowy, witaminy (C, B), sole mineralne, ten składnik korzystnie zadziała w leczeniu zakażeń pochwy, stanach zapalnych warg sromowych. Ponadto Perły Księżniczki zawierają ałun - o działaniu antyseptycznym i antybakteryjnym, korę i liście akcji katechu, borneol- organiczny związek chemiczny o działaniu blokującym namnażanie się chorobotwórczych drobnoustrojów. Jego działanie jest także przeciwzapalne i przeciwbólowe.

Wielofunkcyjny preparat

Działanie Pereł Księżniczki opiera się nie tylko na działaniu prozdrowotnym. Oczywiście, złuszczenie martwego naskórka i zawartych w nim chorobowych drobnoustrojów, a także działanie antybakteryjne i antyseptyczne jest istotną częścią kuracji perłami, powrót do zdrowia i równowagi narządów rodnych jest istotny, ale preparat ten to także regeneracja środowiska kwasowego pochwy, stymulacja płodności i, zauważalne przez wiele kobiet, zwiększenie libido, a także działanie mające wymiar estetyczny, kosmetyczny - obkurczenie śluzówki, które poprawia doznania seksualne, poprawienie stanu wizualnego miejsc intymnych z zewnątrz oraz ich uelastycznienie.

Stosowanie preparatu

Stosowanie pereł polega na cyklicznym użyciu globulek. W opakowaniu znajdziesz sześc globulek, szczelnie zapakowanych. Jedno opakowanie wystarczy na miesięczną kurację. Cykl przeznaczony na jedną perłę to pięć dni, podczas których przez trzy dni w Twojej pochwie zamieszczona będzie jedna perła, przez koleje dwa dni będzie czas odpoczynku i wyczyszczenia kanału rodnego. Powtarzając cały cykl sześciokrotnie przejdziesz miesięczną kurację. Podczas dni miesiączki i krwawienia należy zaprzestać aplikacji globulek. Po zastosowaniu całego opakowania warto profilaktycznie przyjmować preparat raz na miesiąc.

Jednymi z przeciwwskazań do przyjmowana Pereł Księżniczki jest ciąża, karmienie piersią, miesiączka. Preparat nie powinien być używany przez dziewice.

Perły Księżniczki opinie mają wysoce korzystne, co świadczy o zaufaniu do tego preparatu i jego realnej potrzebie istnienia na rynku. Wiele kobiet na forum wypowiada się pochlebnie na temat preparatu. To możliwie najlepsza recenzja, gdy innej kobiecie kobieta rekomenduje dany preparat. Jest on wysoce ceniony za szybkość działania i brak konieczności długiego oczekiwania na pierwsze efekty, skuteczność działania, efekty zdrowotne i poprawę komfortu codziennego życia po zastosowaniu pełnej kuracji.

Autor: www.e-fohow.pl.

Komentarze