Pierwsza randka - jak się do niej przygotować?

Perfumy na randkęCzy tylko kobiety przykładają szczególną uwagę do przygotowania się do pierwszej randki? Nic bardziej mylnego! Panom również zależy na tym, by w tej sytuacji zaprezentować się jak najlepiej.

O czym pamiętać przed pierwszą randką?
Jak zadbać o nasz wygląd przed randką?

Wbrew pozorom panowie także powinni zadbać o swój wygląd przed randką, aby zaprezentować się z jak najlepszej strony. Na czym powinniśmy się skupić. Przede wszystkim na dłoniach - w końcu planujemy podać partnerce dłoń na przywitanie, a podczas rozmowy wspierać się gestykulacją. Choć czasem zupełnie zapominamy o dłoniach, są one jednym z pierwszych elementów, na które zwracamy uwagę, poznając nową osobę.

Na czym powinna polegać męska pielęgnacja dłoni? Przede wszystkim na wyczyszczeniu i przycięciu zbyt długich paznokci tak, aby prezentowały się one estetycznie. Warto również zadbać o miękkość skóry - pomoże nam w tym nawilżający krem do rąk, szczególnie jeśli będziemy go stosować w miarę możliwości regularnie.

Perfumy na randkę

Nasze ubranie świadczy o nas

Pamiętajmy o tym, że na stworzenie dobrego pierwszego wrażenia mamy tylko kilka sekund - to, co najbardziej rzuca się w oczy w tak krótkim czasie to nasze ubranie. Warto więc zadbać o to, aby ubranie było schludne, starannie wybrane i przede wszystkim, aby pasowało ono do naszego charakteru.

Nie warto jednak specjalnie "męczyć się" w ubraniu, w którym nie czujemy się komfortowo tylko po to, aby zrobić na naszej wybrance wrażenie. Przez cały wieczór będziemy skupiać się wyłącznie na tym, że jest nam niewygodnie, przez co nie skupimy się wystarczająco na naszej partnerce - ona może to z kolei odczytać jako brak zainteresowania.

Szczególną uwagę poświęć butom. Warto poświęcić kilka chwil na ich porządne wyczyszczenie - szczególnie wtedy, gdy zdecydujemy się na założenie obuwia sportowego, które nosiliśmy przez cały tydzień w różnych miejscach. Starcie z nich kurzu i ewentualne wypastowanie nie powinno zająć nam zbyt wiele czasu, a może nam pomóc w zrobieniu dobrego pierwszego wrażenia.

Perfumy na randkę

Odpowiedni zapach ją uwiedzie

Nie ulega wątpliwości, że zapach odgrywa ogromną rolę w tym, jak postrzegamy drugą osobę. Jeśli chcemy zrobić wrażenie na randce, powinniśmy dokładnie przemyśleć wybór perfum na wieczór. Na naszą korzyść działają wszelkie zapachy bazujące na nucie ambry i piżma, które - jak powszechnie wiadomo - są uznawane za afrodyzjak. Podobnie zmysłowe i kuszące są też nuty skórzane oraz orientalne - np. delikatny cynamon, nieco ostry kardamon czy zniewalająco słodka wanilia. Więcej wskazówek dotyczących wyboru męskich perfum na randkę znajdziemy tutaj: Uwiedź ją zapachem! Najlepsze męskie perfumy na randkę.

Pamiętajmy również o tym, że zapach ma nas dyskretnie otaczać, a nie ciągnąć się za nami długim ogonem. Dlatego też perfumy używajmy z rozwagą - wystarczy kilka kropli, aby otoczył nas przyjemny zapach, który z pewnością odczuje otoczenie. Nie będzie on jednak zbyt męczący i nachalny, co mogłoby zniechęcić naszą partnerkę do przebywania w naszym towarzystwie.

Ocena: 5.0