Pomysł na prezent dla mężczyzny - jaki prezent wybrać dla mężczyzn w różnym wieku?

Prezent dla mężczyznyZnalezienie prezentu idealnego dla mężczyzny - czy jest to możliwe? Podpowiadamy, jak to zrobić i podsuwamy kilka inspiracji na podarunki dla facetów w różnym wieku!

Jak wybrać prezent dla mężczyzny?

Już niebawem urodziny kumpla lub dziadka i szukasz dla nich podarunku? A może zbliża się rocznica ślubu i nie wiesz, co z tej okazji kupić swojemu facetowi?

Zakup prezentu dla mężczyzny to zawsze nie lada wyzwanie. Bo z nimi tak już jest - albo wszystko, czego potrzebują już mają, albo sami sobie kupują. Rzadko wśród facetów znajdziesz też konesera drobnych uroczych podarków.

Jeśli chcesz, żeby obdarowany mężczyzna naprawdę ucieszył się z Twojego prezentu, musisz zastanowić się co on rzeczywiście lubi. Podarunek powinien być związany z jego pracą (o ile jest jego pasją, a nie tylko sposobem na zarabianie pieniędzy!), z jego hobby lub po prostu trybem spędzania czasu wolnego.

Więc jaki prezent dla mężczyzny warto wybrać? Najciekawsze propozycje prezentów i gadżetów dla niego znajdziesz poniżej! Wszystkie opisane w artykule podarunki znajdziesz i spersonalizujesz na mygiftdna.pl.

Prezent dla mężczyzny

Jaki prezent dla młodego mężczyzny?

Młodzi mężczyźni mają wiele zainteresowań i różne zajawki. Najlepiej to tym kierować się, wybierając prezent - wówczas masz niemalże gwarancję, że mu się podarunek spodoba i że będzie go używać z radością!

  • Podróżnik na pewno ucieszy się z mapy podróży. Może na niej zaznaczać gdzie już był (istnieje także wersja mapa-zdrapka), a także dokąd się wybiera.
  • Świetnym prezentem dla majsterkowicza jest spersonalizowany multitool, dzięki któremu będzie mógł naprawiać wszystko i wszędzie.
  • Każdemu facetowi przyda się natomiast pendrive lub powerbank - aby z nich korzystać, nie trzeba być informatykiem!

Jaki prezent dla mężczyzny w średnim wieku?

Mężczyźni w średnim wieku najczęściej wciąż realizują swoje pasje, przy czym już coraz mniej gadżetów do tego potrzebują. W przypadku niektórych sprawdzą się te same prezenty, co dla młodych facetów - warto więc zajrzeć do powyższych pomysłów. Poniżej natomiast znajdziesz kilka nowych!

  • Obdarowywany mężczyzna lubi od czasu do czasu wypić szklaneczkę whisky? Idealnym prezentem będzie więc grawerowany zestaw: karafka i szklanki do whisky.
  • Mężczyźni często nie zauważają, że nadszedł czas wymienić zużyty portfel... Dlatego też świetnym i bardzo eleganckim prezentem będzie portfel skórzany z wygrawerowanymi inicjałami lub monogramem. Można wybrać go w wersji solo lub w zestawie z długopisem i brelokiem.
  • Mężczyzna, dla którego szukasz prezentu, weekendy i wolne popołudnia spędza na działce, przygotowując małe party dla rodziny i przyjaciół? Na pewno ucieszy go zestaw do grilla, dzięki któremu przygotuje najpyszniejsze barbeque w okolicy.

Jaki prezent dla starszego mężczyzny?

Nawet najtwardszy mężczyzna wraz z wiekiem staje się nieco bardziej sentymentalny - zwłaszcza gdy zostaje tatą, a później dziadkiem. Dlatego dla starszego pana podsuwamy pomysły na fotoprezenty!

  • Dobrym pomysłem jest obdarowanie starszego mężczyzny wydrukiem zdjęcia w formie obrazu na płótnie. Możesz postawić na swoje własne foto, z rodzeństwem lub też wspólne, z dziadkiem czy tatą - każde na pewno mu się spodoba.
  • Doskonałym prezentem dla dziadka będzie drzewo rodzinne - uproszczone drzewo genealogiczne w formie obrazu. Zdjęcia członków najbliższej rodziny na pewno ucieszą każdego seniora!

Komentarze