Poświęć trochę czasu, zadbaj o siebie i odpręż się podczas malowania po numerach!

Malowanie po numerachJeśli chodzi o zainwestowanie czasu tylko w siebie, nie trzeba od razu mieć wielkich ambitnych planów, jak skoki ze spadochronem lub spędzenie weekendu w górskim ośrodku spa. Nawet w domu możesz zregenerować siły już w kilka chwil. Daj szansę nowym twórczym hobby!

W ciszy i spokoju swojego domu możesz medytować, zrelaksować się przy inspirującej książce lub zanurzyć się w majsterkowaniu. Dzieci mogą zająć się czynnościami tak prostymi, jak pomalowanie chodnika przed domem kredą lub ułożenie puzzli. Sądzisz, że to już jednak nie dla Ciebie?

Malowanie po numerach

Jeżeli chcesz wrócić do niezapomnianych dziecięcych zajęć jako sposobu na rozładowanie stresu w wieku dorosłym, mamy dla Ciebie propozycję kreatywnego hobby - malowanie po numerach! Następnym razem, gdy będziesz chciał aktywnie się zrelaksować, spróbuj dać mu szansę, a zobaczysz, że niełatwo się od niego oderwać.

Zestaw do malowania po numerach zawiera płótno, na którym wydrukowany szablon podzielony jest na poszczególne pola oznaczone numerami. Jednocześnie otrzymasz szereg małych pojemniczków z farbami akrylowymi i pędzle o kilku grubościach.

Malowanie po numerach

Instrukcja, która również znajduje się w opakowaniu, szczegółowo wyjaśni cały proces kolorowania. Ale w zasadzie to niezwykle proste: wypełniasz puste białe pola na płótnie farbą. Dowiesz się dokładnie, który kolor należy do którego pola, dzięki temu, że pojemniczki z farbą odpowiadają polom na płótnie o tym samym numerze. Nie musisz nawet mieszać ze sobą kolorów. W zestawie wszystko jest przygotowane dokładnie na potrzeby Twojego dzieła sztuki.

Malowanie po numerach z motywów magazynowych

To, co chcesz pokolorować, zawsze zależy od Ciebie. Możesz wybrać jeden z setek dostępnych popularnych motywów magazynowych lub skorzystać z szablonu wykonanego z własnego zdjęcia. To idealny sposób, jak uwiecznić najpiękniejsze chwile życia na płótnie, a następnie codziennie cieszyć się gotowym obrazem na ścianie.

Malowanie po numerach

Daj odpocząć swoim myślom

Na kilka minut, a nawet godzin możesz dać swojej zajętej myśli zasłużoną przerwę od wszelkich zmartwień i zająć się tylko jednym zagadnieniem - który kolor należy do odpowiedniego miejsca na płótnie.

Twoje oczy szybko nauczą się wyszukiwać numery w szablonie, dzięki czemu doświadczysz cudownego uczucia satysfakcji, gdy Twoje arcydzieło zacznie się przed Tobą pojawiać. Wow! Czy naprawdę sam namalowałeś ten cudowny obraz? Tak! Największą zaletą malowania po numerach jest to, że daje szansę zostania malarzem nawet dla najmniej artystycznie nastawionych osób. Każdy sobie poradzi nawet bez doświadczenia - Ty też!

Malowanie po numerach

Komentarze