Poznaj największe zalety depilacji laserowej!

Depilacja laserowaDepilacja laserowa szturmem podbija serca kolejnych kobiet na całym świecie. Nic dziwnego! Jest to zabieg, który daje trwały komfort, wygodę i zdecydowanie poprawia pewność siebie.

Specjalnie zaprojektowany laser emituje wiązkę światła, która trafia do melaniny, czyli barwnika znajdującego się w cebulce włosa. Specjalny promień dosłownie wypala cebulkę, która już ponownie nie odrasta. Wystarczy 6 wizyt w odstępie 8 tygodni, aby móc cieszyć się gładkim ciałem bez żadnego włoska. Ale to nie wszystko! Depilacja laserowa może Ci przynieść dużo więcej korzyści, niż Ci się wydaje. Jeśli jeszcze o niej nie słyszałaś lub wahasz się, czy jest to opcja dla Ciebie to koniecznie zostań z nami! Zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze zalety tego zabiegu, abyś mogła bez cienia wątpliwości wybrać jeden z pakietów depilacji laserowej.

Zalety depilacji laserem

  • Trwałe usunięcie owłosienia - jest to sprawa oczywista, ale musimy to napisać! Odwiedzasz nasz salon tylko 6 razy i nie zastanawiasz się nad tym, czy Twoje włoski odrastają. Wyobraź to sobie, nie musisz się stresować tym, czy możesz w tej chwili wyskoczyć na basen, randkę lub po prostu założyć krótką spódniczkę. Spontaniczny weekend w SPA? Teraz już nie będzie z tym problemu! Dzięki serii depilacji laserowej Twoje ciało w każdej chwili będzie gotowe na to, aby pokazać się światu!
  • Brak wrastających włosków - zdecydowanie to jeden z najczęstszych problemów po wykonaniu depilacji mechanicznej. Gdy pozbywasz się włosków wraz z cebulkami (depilator, wosk itp), zdecydowanie je osłabiasz i nowo wyrastająca łodyga nie ma siły na to, aby przebić się przez skórę. W efekcie dosłownie obkręca się wokół siebie i zagnieżdża pod naskórkiem, co może prowadzić do uciążliwych podrażnień a nawet do zapalenia mieszków włosowych. Depilacja przy użyciu lasera wypala cebulkę włosa, dlatego są one usuwane permanentnie a Ty możesz zapomnieć o wrastających włoskach!
  • Oszczędność pieniędzy - każda kobieta usuwa zbędne owłosienie średnio 1540 razy w ciągu całego życia! Teraz pomyśl sobie, jak dużo pieniędzy wydajesz na jednorazowe maszynki i akcesoria do golenia? Pianki, plastry, kremy? Nie wspominamy już o kwestii ekologii! Decydując się na depilację laserową ponosisz tylko jednorazowo koszty zabiegów co długodystansowo przynosi Ci realne korzyści finansowe. Nie musisz kupować dziesiątek plastikowych maszynek, czy kremów, które również w większości są zapakowane w nieekologiczne opakowania.
  • Oszczędność czasu - mówiliśmy już o pieniądzach, ale zastanów się teraz, ile godzin miesięcznie poświęcasz łącznie na depilację swojego ciała? Dokładne i odpowiedzialne usunięcie owłosienia może czasem zająć ponad godzinę tygodniowo. To Ci daje około 60 godzin rocznie, czyli 2,5 doby! Depilację laserową wykonujesz co 8 tygodni i tylko 6 razy, dlatego masz dużo więcej czasu dla siebie. Możesz go poświęcić na spotkanie z przyjaciółmi, czy ulubiony serial.
  • Brak podrażnień skóry - podczas depilacji kremem, woskiem, depilatorem czy po prostu maszynką mimowolnie dochodzi do złuszczenia naskórka i podrażnienia skóry. Przyjmując, że średnio golisz poszczególne partie raz w tygodniu, to pomyśl, jak bardzo Twoje ciało jest wysuszone i podrażnione. Oczywiście, regularne używanie balsamu do ciała na pewno pomoże, jednak wyobraź sobie życie bez problemu ciągłego wysuszenia skóry! Wiązka laserowa skierowana jest tylko na cebulkę, dlatego masz pewność, że skóra pozostaje w nienaruszonym stanie a Ty nie musisz pamiętać o codziennym nawilżaniu całego ciała.
  • Uniwersalność - Depilacja laserowa może być wykonana na niemal każdą partię ciała. Kosmetolog ma do dyspozycji dwie głowice: dużą i małą, dlatego bez problemu może usunąć zbędne owłosienie z każdej części. Podczas jednej wizyty możesz się zdecydować na kilka partii, dzięki czemu oszczędzasz jeszcze więcej czasu! Czasami jest nam ciężko usunąć włoski z niektórych miejsc, jak na przykład plecy czy bikini. Po wykonaniu serii zabiegowej nie będziesz musiała się tym martwić! Twoje ciało będzie gładkie i niesamowicie miłe w dotyku.

Dla kogo przeznaczona jest depilacja laserowa?

Zabiegi depilacji laserem są przeznaczone zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn w różnym wieku. Wszystko zależy od tego na jaką partię chcesz pracować. Najczęściej zabieg wykonuje się na: okolice bikini, pachy, nogi. Panowie wybierają się do gabinetu aby usunąć owłosienia z pleców, pach oraz twarzy. Jeżeli zdecydujesz się na serię zabiegową z pewnością nie pożałujesz tej decyzji!

Mamy nadzieję, że udało nam się przekonać Cię do tego zabiegu. Teraz jest idealny moment na to, aby rozpocząć serię zabiegową - następne lato przywitasz już bez wrastających włosków, przesuszonej skóry no i przede wszystkim, z gładkim ciałem! Pamiętaj też o tym, że przeciwwskazaniem do przeprowadzenia zabiegu depilacji laserowej jest świeża opalenizna, więc jeśli lubisz się opalać lub po prostu latem dużo przebywasz na słońcu, to zdecydowanie powinnaś zapisać się na zabiegi właśnie teraz, kiedy nie musisz pamiętać o regularnej ochronie przeciwsłonecznej kremem z filtrem SPF50.

Komentarze