Prezent na baby shower. Do których sklepów warto zajrzeć?

Baby showerJaki prezent przynieść na baby shower? Co okaże się dla młodych rodziców najbardziej przydatne? Na te pytania odpowiadamy w poniższym artykule.

Baby shower to kolejny zachodni obyczaj, który w naszym kraju przyjął się naprawdę dobrze. Impreza, podczas której przyszła mama przyjmuje prezenty dla siebie i maleństwa to zwyczaj nie tylko miły, ale też praktyczny, bo pozwala rodzicom na skompletowanie wyprawki niższym kosztem. Co jednak powinnaś kupić, jeśli ktoś z bliskich zaprosił cię na takie przyjęcie? Jaki prezent okaże się najbardziej przydatny dla świeżo upieczonych rodziców? Oto 5 naszych inspiracji.

Kocyki dla niemowlaka

Okrycie dziecka leżącego w łóżku, owinięcie podczas usypiania czy ułożenie na podłodze przy zabawie - to tylko niektóre zastosowania kocyka. Ten przedmiot przez młodych rodziców jest używany codziennie, co sprawia, że szybko się zużywa i wymaga częstego prania. Nie musisz więc obawiać się dublowania prezentu - kocyków nigdy dość. Za jego wyborem przemawia też różnorodność dostępnych w sklepach wzorów i ich niska cena. W znalezieniu tanich i ładnych kocyków pomoże gazetka Pepco, z którą zapoznasz się w serwisie Gazetkonosz.pl.

Ubranka dla niemowlaka

Uwierz, że dla rodziców malucha żadna ilość ubranek nie jest zbyt duża. Jedynym ograniczeniem okazuje się pojemność szafy, chociaż ze względu na to, że dziecko szybko z nich wyrasta, jej zawartość często podlega rotacji. Jeśli chodzi o prezent na baby shower, warto skoncentrować się zwłaszcza na małych rozmiarach, chociaż te przeznaczone dla 2 lub 3-miesięcznego dziecka także na pewno się przydadzą. Jakie typy ubranek szczególnie warto kupić? Na to pytanie odpowiedź jest jednoznaczna: wszystkie. Ciekawe promocje znajdziesz między innymi w gazetce KIK.

Akcesoria do fotelika samochodowego

Podróż w foteliku samochodowym bywa trudna. Dla dziecka i - tym bardziej - rodziców. Nieco ułatwią ją dedykowane akcesoria, które ochronią malucha przed chłodem, słońcem, przeciągami i innymi niewygodami. W ferworze przygotowań do powitania na świecie nowego członka rodziny o zakupie takich dodatków łatwo zapomnieć. Dlatego zakup któregoś z nich może okazać się świetnym pomysłem na prezent wręczony podczas baby shower.

Gryzaki dla dziecka

O ile w pierwszych tygodniach życia malucha gryzak nie jest niezbędny, to już po kilku miesiącach stanie się jednym z najważniejszych elementów niemowlęcej wyprawki. Ból związany z ząbkowaniem pojawia się niespodziewanie, a zaskoczony rodzic nie zawsze ma czas na to, by wybrać się do sklepu i kupić to, co przyniesie dziecku ulgę - zwłaszcza, jeśli sytuacja ma miejsce w nocy. Gryzak wręczony podczas baby shower okaże się wtedy prawdziwym ratunkiem.

Zapas pieluch w odpowiednim rozmiarze

W domu, w którym mieszka kilkumiesięczne dziecko nic nie zużywa się szybciej niż pieluchy. W pierwszych miesiącach zdarzają się dni, kiedy z opakowania ubywa nawet kilkanaście sztuk. Pieluchy okażą się więc idealnym prezentem - nawet, jeśli przyniesie je każdy z gości baby shower. Promocji na pieluchy jednorazowe szukaj w gazetce Kaufland oraz innych dyskontów i supermarketów.

Komentarze

Promyk
Do których sklepów warto zajrzeć aby odnaleźć wartościowy prezent warto udać się https://gazetkipromocje.pl/
Ula
Za tydzień wybieram się na taki baby shower i dla maluszka mam rożek od sensillo. Mają duży wybór rzeczy dla dzieciaczków a do tego przystępne ceny bo to polski producent a te zagraniczne to przereklamowane i cena nie zawsze odpowiada jakości.