Pyłek do paznokci świecący w ciemności - Lumino Effect

Pyłek do paznokci świecący w ciemnościCo oznacza pojęcie "spektakularny manicure?" Czy wiąże się ono z niespotykanym jego kolorem, blaskiem, zastosowanym efektem...? Napiszemy wprost - dla każdego "spektakularnie" może oznaczać zupełnie coś innego. Chcielibyśmy dziś przedstawić jednak coś, co z pewnością pomoże Ci się wyróżnić i uzyskać efekt wow! Pyłek do paznokci świecący w ciemności Lumino Effect to rewolucja w stylizacji!

Świeć pełnym blaskiem nawet w ciemności

Pyłek świecący w ciemności - wypróbuj go i przekonaj się, że nawet w nocy Twoja stylizacja paznokci może skutecznie przykuwać uwagę. Dzięki szerokiej gamie kolorów z pewnością wybierzesz barwę idealną dla Ciebie. Postawisz na efekt fluorescencyjny czy bardziej subtelny? Dostosuj pyłek świecący w ciemności do swojej stylizacji i uzyskaj ultra modny look.

Możliwości, jakie dają pyłki świecące w ciemności

Jeżeli chodzi o pyłki do paznokci świecące w ciemności Lumino Effect z AllePaznokcie, możliwości stylizacji jest naprawdę wiele. Najprostszym jest oczywiście naniesienie pyłku na całą powierzchnię płytki paznokcia np. palcem lub pacynką. Oprócz tego, możesz go użyć jako "kropka nad i" do stylizacji ombre, dzięki czemu Twój manicure będzie oryginalny nie tylko w nocy, ale i za dnia. Pyłki świecące w ciemności wykorzystuje się przy manicure zarówno tradycyjnym jako posypany pył, jak i hybrydowym. Można je łączyć także z akrylożelem, akrylem oraz żelem, co sprawia, że są bardzo uniwersalne. Co ważne - w każdym przypadku otrzymasz inny efekt na paznokciach. Jeżeli pyłek świecący w ciemności zaaplikujesz na kolor analogiczny do jego barwy, Twoje paznokcie będą jeszcze bardziej widoczne.

Sposób aplikacji pyłku do paznokci Lumino Effect

Proces nakładania pyłków świecących w ciemności jest bardzo prosty. Możesz się wręcz zdziwić, że tak łatwo (i szybko) da się stworzyć oryginalną stylizację.

Przygotowanie paznokci

Nie zaskoczymy Cię chyba, pisząc, że zanim przejdziesz do malowania, bezwzględnie musisz przygotować swoją płytkę paznokcia do stylizacji. Absolutnym minimum stylizacji paznokci tradycyjnym lakierem jest nadanie im kształtu i odsunięcie skórek. Dobrze również zmatowić bloczkiem paznokcie (w przypadku hybrydy i żelu jest to wymagane), by wykonany manicure był bardziej trwały i wyglądał znacznie lepiej.

Malowanie paznokci

Przebieg procesu malowania zależy w dużej mierze od tego, jaką metodę wybierzesz. W przypadku hybrydy mamy standardowe etapy - oczywiście w przypadku lakierów hybrydowych trójfazowych. Najpierw zastosuj bazę pod kolor, a potem pomaluj paznokcie, używając wybranego koloru i w miarę potrzeby czynność powtórz. Każdą z nakładanych warstw utwardź w lampie uv/led ok 60 sek. Kolejnym etapem będzie już aplikacja pyłku.

Nałożenie pyłku świecącego w ciemności

Sama aplikacja produktu Lumino Effect jest banalnie prosta. Przy utwardzeniu hybrydy, mocno wetrzyj pyłek w lepką warstwę (zwaną dyspersyjną). Drugą opcją jest posypanie nim płytki paznokcia na nieutwardzony jeszcze lakier. To tylko od Ciebie zależy, co wybierzesz - pamiętaj tylko, że w każdym przypadku uzyskasz inną intensywność koloru pyłku. Jeśli po tym etapie pozostanie Ci na paznokciach nieco niepotrzebnego pyłku, usuń go szczoteczką lub pędzelkiem o miękkim włosiu.

Zakończenie stylizacji

Ostatnią czynnością, którą powinnaś podjąć, jest pomalowanie płytki topem i ich ponowne utwardzenie w lampie UV/LED. Następnie pozostaje Ci jedynie cieszyć się spektakularnym efektem na swoich paznokciach!

Lumino Effect - produkt idealny w każdej sytuacji

Pyłki do paznokci świecące w ciemności są bardzo uniwersalne. W dzień wyglądają dość klasycznie, szczególnie, jeśli wybierze się któryś z ich bardziej stonowanych, subtelnych kolorów. W nocy natomiast zmieniają się o 180 stopni, dając niecodzienny efekt płytek świecących w ciemności. W takim manicure zachwycisz na każdej imprezie! Dzięki produktowi Lumino Effect nawet nie musisz zmieniać modowej stylizacji, by przeistoczyć się w wampa! Wystarczy tak niewiele, by zmienić swoje oblicze wraz z zachodem słońca…

Pyłek świecący w ciemności - uważaj, bo uzależnia!

Pyłek do paznokci świecący w ciemności Lumino Effect to szybka i prosta aplikacja, duży wybór kolorów i spektakularny efekt. Nie znamy osoby, która po jednym jego użyciu nie przepadłaby całkowicie, zakochując się w jego fantastycznych właściwościach. Jeśli lubisz pokazywać różne oblicza swojej kobiecości, Lumino Effect będzie dla Ciebie idealnym wyborem. Klasyczny i elegancki, ale jednocześnie bardzo widoczny i przyciągający spojrzenia. Rzadko kiedy zdarza się, żeby ten sam manicure był doskonały zarówno do biura, na popołudniowy shopping i imprezę w klubie. Ten niewielki produkt, zapakowany w niepozornym słoiczku, daje ogrom możliwości. Przekonaj się o nich choćby dziś!

Komentarze