RAU Cosmetics czyli kosmetyki dla Ciebie

RAU CosmeticsOsiągnięcia współczesnej biotechnologii pozwoliły na optymalne i skuteczne rozwiązania dla skóry każdego typu. Obecnie na polskim rynku działa wiele firm kosmetycznych, które oferują produkty pielęgnacyjne pochodzenia roślinnego. Określenie naturalne kosmetyki pojawia się w wielu ofertach promocyjnych, jednak czym są tak naprawdę tego typu produkty i czy dzięki nim można rozwiązać każdy problem skóry?

Odpowiedzi na te pytania należy szukać na etykietach produktów pielęgnacyjnych powszechnie dostępnych na rynku. Najczęściej jednak zapewnienia producentów o wielu zaletach ich kosmetyków przegrywają w konfrontacji z rzeczywistością. Dzieje się tak ze względów ekonomicznych, ponieważ niewielu stać na produkcję w pełni naturalnych kosmetyków, tak więc prowadzi to do szukania tańszych rozwiązań, niekoniecznie korzystnych dla konsumenta.

Skóra jako narząd człowieka o największej powierzchni jest bardzo podatna na czynniki zewnętrzne. Wiele kobiet i mężczyzn do codziennej pielęgnacji korzysta ze sporej ilości produktów, które mają odmienny wpływ na stan zdrowia skóry jak i całego organizmu. Z tego względu powinniśmy poddać ją kompleksowej ochronie. Istnieje ogólne przekonanie, że nic co jest tanie nie może być wysokiej jakości. W tej sytuacji, RAU Cosmetics przychodzi z własną propozycją produktów pielęgnacyjnych, dostępnych na każdą kieszeń. Głównym celem wschodzącej marki na polskim rynku jest maksymalizacja skuteczności produktu oraz pełna satysfakcja klienta.

Powszechnie wiadomo, że każdy organizm ma inną tolerancję na substancje chemiczne, dlatego RAU Cosmetics zrezygnowało z chemicznych olejów mineralnych i parabenów, mających negatywny wpływ na skórę wrażliwą z problemami. Aby korzystanie z preparatów było efektownie i przyjemne, w większości ich kosmetyki nie zawierają również olejów silikonowych i emulgatorów, aby nie ingerować w skórę ze skłonnościami do alergii i trądziku. W zamian za to, wybrano dwa składniki mające zbawienne działanie na skórę każdego typu.

Łagodny i antyalergiczny preparat Hydrolite® jest szczególnie kierowany do cery młodej i dojrzewającej, która potrzebuje głębokiego nawilżenia i oczyszczenia. Dzięki temu składnikowi, skóra staje się odpowiednio nawilżona, a podrażnienia i nadmiar sebum przestaje być problemem. Kosmetyki zawierające Argireline® są z kolei dedykowane dla skóry dojrzałej, która w tym okresie potrzebuje kompleksowej ochrony przed utratą nawilżenia. Gwarantują one skuteczną regenerację naskórka, intensywną pielęgnację i efektowne wygładzanie głębokich zmarszczek, jednocześnie spowalniając proces starzenia się skóry. Ciało zachowuje elastyczność, a sucha skóra odzyskuje na długi czas naturalny i świeży wygląd. Jest to jednak kilka z wielu innych odżywczych składników, ujętych w produktach RAU Cosmetics.

Szczegółowy opis ponad 120 popularnie występujących rodzajów substancji, można znaleźć na ich stronie internetowej. Tak przygotowany leksykon zdecydowanie ułatwi wybór odpowiednich dla konsumenta kosmetyków, maksymalizując tym samym ich skuteczność. Dodatkowo do każdego zamówienia dołączane są próbki, które pozwolą konsumentowi na staranną selekcję najlepszych dla niego produktów.

Wschodząca marka RAU Cosmetics dba nie tylko o stan skóry każdego typu lecz również o środowisko, dlatego zrezygnowano z tradycyjnych form opakowań zewnętrznych na rzecz higienicznych dozowników z pompką do wygodnej aplikacji. Wieloletnie doświadczenie w branży, pozwoliło RAU Cosmetics na najlepsze rozwiązania produkcji, o czym świadczy spełnianie niemieckich standardów jakości, bez których wysoki poziom skuteczności kosmetyków pielęgnacyjnych nie byłby możliwy.

Każda cera powinna zostać objęta kompleksową ochroną, a szczególnie w trakcie wykonywania codziennego makijażu. Naturalne kremy RAU BB nie tylko z powodzeniem zamaskują niedoskonałości, ale również intensywnie nawilżą skórę, dostarczając jej wszelkich właściwości odżywczych. Założona w 2009 roku marka RAU Cosmetics to zdecydowanie nowość na polskim rynku. Oferuje ona oryginalne rozwiązania wielu problemów skórnych, a przy tym cena kosmetyków jest bardzo atrakcyjna. Można mieć więc pewność, że jest to sposób otwarcia się na szersze grono odbiorców, spełniając ich największe oczekiwania.

RAU Cosmetics

Ocena: 5.0