Ręcznie zdobiona porcelana - spraw najbliższym radość!

Zdobiona porcelanaPotrzebujesz pomysłu na jedyny w swoim rodzaju prezent dla bliskiej ci osoby? To piękne, że w naszej naturze leży tak bardzo silna potrzeba sprawiania radości ludziom wokół nas. Każdy pragnie, aby jego prezent był jak najbardziej osobisty. Niestety czasem zdarza się tak, że mimo wielkich starań nie potrafimy znaleźć odpowiedniego podarku. Wielu, nawet najwytrwalszych poszukiwaczy poległo, przemierzając kolejne witryny sklepów internetowych.

Na szczęście w przestrzeni internetowej nie brakuje niesamowitych pomysłów na prezent, szczególnie kiedy wiesz gdzie szukać! Podaruj swoim bliskim uśmiech w postaci praktycznej, ręcznie zdobionej porcelany.

Ogranicza cię tylko twoja wyobraźnia - zaprojektuj kubek

Na każdą okazję znajdziesz setki pomysłowych i śmiesznych wzorów. Czasem jednak może się zdarzyć, że nie natrafisz na ten specjalny, który pasuje idealnie do obdarowywanej osoby. Nic straconego - zaprojektuj kubek, lub inne naczynie własnego pomysłu! W prostym w obsłudze kreatorze wybierz rodzaj naczynia, następnie wymyśl napis, który zostanie ręcznie namalowany oraz miejsce, w którym ma się znaleźć. Możesz na przykład wybrać miskę, dla śniadaniowych amatorów owsianki, lub płatków z mlekiem. Potem dobierz miejsce na napis - dno, obręb z przodu lub z tyłu. Taki na dnie miski, ma duży potencjał, ponieważ pojawia się dopiero po jej opróżnieniu, co daje ogromne pole do śmiesznych docinków, żartów, ale i też życzeń, które obdarowany na pewno doceni. Jeśli chcesz, aby naczynie zawierało kilka wiadomości, możesz umieścić parę różnych napisów w różnych miejscach, w ten sposób tworząc niepowtarzalny podarunek.

Świetny pomysł na prezent ślubny.

Spersonalizowany prezent zawsze będzie dobrym pomysłem, szczególnie kiedy okazja jest tak niepowtarzalna. Dobrze dobrane do małżonków kubki z napisami, będą nie tylko świetnie wyglądały, ale mogą być również praktycznymi przypominajkami tego pięknego i uroczystego dnia. Podczas gdy większość prezentów ląduje na strychu lub po prostu jest nietrwała tak jak kwiaty, słodycze, a przede wszystkim pieniądze, kubki będą używane przez lata, wciąż zachowując swoje właściwości. Kreatywny sklep z upominkami oferuje setki gotowych, pięknych, ręcznie malowanych wzorów stworzonych właśnie na taką okazję. Wystarczy przejrzeć dostępne propozycje i dobrać odpowiedni, pasujący do młodej pary napis. Dobrze dobrana fraza na pewno wywoła uśmiech na twarzach zarówno nowożeńców jak i gości, co sprawi taką samą radość również tobie. Istnieje spora szansa, że kubek z napisem dobrej jakości przetrwa z młodym małżeństwem wiele lat.

A przed ślubem… - prezent na wieczór panieński

Oczywiście, przed dniem ślubu należy się wyszaleć. Prezent na wieczór panieński będzie miłą pamiątką "ostatniego dnia wolności" i niezapomnianej imprezy. Takie małe suweniry zwykle nie są zbyt użyteczne i ostatecznie kończą gdzieś zakurzone i zapomniane. Warto pomyśleć o prezencie, który jeszcze przez długi czas będzie przypominał o tej szalonej nocy i cudownych przyjaciołach, z którymi się ją spędziło. Kubek z napisem może być właśnie takim, idealnym prezentem. Dzięki wykorzystaniu świetnej jakości polskiej porcelany i ręcznemu wykonywaniu napisów nasze produkty są trwałe i bardzo wytrzymałe. To właśnie dlatego nasze kubki używane codziennie, będą przywoływały miłe wspomnienia jeszcze przez długi czas.

Kubek na rocznicę związku - pokaż partnerowi jak dobrze się znacie

Po wieczorach panieńskich, ślubach i celebracjach różnego rodzaju przychodzi czas na kolejne rocznice waszego związku. Na tę okazję również znajdziesz idealny prezent w postaci ręcznie zdobionej porcelany! Wybieraj spośród wielu dostępnych wzorów na kubkach, miseczkach, dzbankach, a nawet cukierniczkach! Jeśli poczujesz szczególny przypływ weny, zaprojektuj porcelanę z własnym napisem i pozytywnie zaskocz ukochaną osobę. Taki specjalny prezent na pewno wzruszy żonę, męża lub partnera, a co najważniejsze pomysłowo upamiętni kolejny rok spędzony razem!

Artykuł powstał we współpracy z nadzwyczajnie.pl.

Komentarze