Romet

RometRomet jest polską marką, która w 100% posiada polski kapitał. Początki firmy jako Zakłady Rowerowe Romet sięgają roku 1948. Obecnie Romet jest największym producentem rowerów w Polsce i wchodzi w skład najważniejszych producentów rowerów na całym Starym Kontynencie. Cała produkcja odbywa się na terenie Polski. Znaczna jej część to eksport rowerów do zachodniej części Europy, między innymi do Niemiec, Wielkiej Brytanii, Austrii, Szwecji, czy na teren Szwecji.

Oferta rowerów Romet obejmuje modele podzielone na kilka kategorii.

Rowery górskie MTB Romet

To najbardziej rozbudowana gałąź kategorii rowerów Romet. Są niezastąpione w terenie, po leśnych ścieżkach i bezdrożach. Sprawnie pokonują trudny teren i szybkie zjazdy.

Rowery szosowe Romet

Lekka konstrukcja, aerodynamiczna geometria i sprawdzone rozwiązania sprawiają, że prowadzi się je pewnie niezależnie od szybkości.

Rowery gravelowe Romet

Gravele to rowery, na których dojechać można wszędzie niezależnie od rodzaju nawierzchni, warunków pogodowych i długości trasy. Radzą sobie na asfalcie, drogach szutrowych, leśnych ścieżkach i odcinkach pokrytych żwirem czy błotem. Idealnie łączą w sobie możliwości roweru turystycznego, przełajowego i szosówki,

Rowery Crossowe Romet

Rower crossowy zawiezie na wycieczkę za miasto, jak też pozwoli szybko i komfortowo dotrzeć do pracy, szkoły czy na zakupy. Rowery takie mają lekkie ramy, które zapewniają odpowiednią sztywność i dużą wytrzymałość konstrukcji.

Rowery trekkingowe Romet

Ten rodzaj rowerów jest przeznaczony na długie podróże. Mają bagażniki, fabryczne oświetlenia, podpórki i błotniki. Turystyka rowerowa jest tym, w czym czują się najlepiej, ale równie dobrze radzą sobie w przemieszczaniu się po mieście.

Rowery miejskie Romet

Stylowe oraz zwinne i sprawne w poruszaniu się po mieście - takie są rowery miejskie Romet. Pozwalają szybko przemieszczać się po środowisku miejskim z punktu A do B i z powrotem. Omijając korki prowadzi prosto do celu niezależnie od tego, czy droga prowadzi do pracy, na uczelnię czy po prostu na przejażdżkę,

Rowery elektryczne Romet

Rowery z napędem elektrycznym ułatwiają pokonywanie podjazdów i jazdę pod wiatr. Dzięki czujnikom ukrytym w suporcie oraz silnikowi zintegrowanemu z tylną piastą rower wspomaga pedałowanie, zapewniając dodatkową moc na podjazdach. Wspomaganie najczęściej posiada tryby, którymi zarządza się z poziomu kierownicy.

Rowery Romet dla dzieci

Osobną kategorię rowerów Romet stanowią modele przeznaczone dla dzieci i nastolatków. Mają świetny wygląd, konstrukcję ramy uwzględniającą wzrost użytkownika i ułatwiający wchodzenie i schodzenie. W zależności od rozmiaru wspomagają naukę jazdy, utrzymania równowagi i dostarczają znakomitych wrażeń podczas wycieczek i codziennej jazdy.

Akcesoria i oświetlenie rowerowe Romet

Oferta Romet obejmuje także bogaty asortyment akcesoriów i części rowerowych, takich jak na przykład oświetlenie. Lampy przednie i tylne o różnej mocy i z wieloma trybami pracy rozjaśniają drogę do celu przebijając ciemność.

Komentarze