Styl vintage

styl vintageVintage - styl dla lubiących niebanalność

Vintage jest stylem, który w czasach wszechobecnych sieciówek, które robią z noszących je osób niemalże klony, stanowi przyjemną i ciekawą odmianę. Wybierają go najczęściej kobiety i dziewczęta znudzone powtarzalnością ubrań zalegających sklepowe półki i chcą wyróżniać się z tłumu.

Ubrania i dodatki należące do tego stylu zapewniają bowiem unikalność wizerunku pośród rzeszy kobiet noszących ubrania popularnych marek, które na pewno wyglądają zgodnie z obowiązującymi trendami, ale nie wyróżniają się na tle identycznie odzianych innych osób.

Kupowanie ubrań w centrach handlowych ciągle jest popularne, lecz dla wielu osób jest to swego rodzaju pójście na łatwiznę, gdyż w takich sklepach zwykle można znaleźć gotowe zestawy i połączenia, a to zostawia mało miejsca na wyobraźnię, a na tym przecież w głównej mierze polega moda.

To nie do przyjęcia dla osób, dla których istotne jest kreowanie własnego wizerunku, zwłaszcza, gdy moda - tak jak obecnie - pozwala na niemal na wszystko. Ubrania już dawno przestały pełnić tylko swoją podstawową rolę, teraz służą też wyrażaniu osobowości właściciela.

Vintage jest jednym z takich charakterystycznych stylów, dość trudnym w noszeniu, ale za to bardzo dużo mówi o jego miłośniczkach i ich niebanalnym charakterze.

Ocena: 4.7

Komentarze

Sanderson
W tym stylu diabeł tkwi w szczegółach. vintage lubi dodatki, a ciężko jest kupić oryginale torebki, kapelusze czy plecaki retro.
Ps. zapraszam do mnie https://www.brytyjka.pl/plecaki-vintage-cat-18.html