Szukasz łóżeczka dziecięcego? Wybierz łóżko domek!

Łóżko - domekW sprzedaży można znaleźć wiele różnych modeli łóżek przeznaczonych dla najmłodszych. Wśród nich można spotkać także oryginalne łóżka domki. To idealny wybór do pokoju dziecka!

Dobór odpowiedniego wyposażenia do pokoju dziecięcego może być nie lada wyzwaniem. Co prawda asortyment w sklepach jest bardzo szeroki, ale z drugiej strony rodzice często nie wiedzą, na co dokładnie zwrócić uwagę podczas zakupów.

Wtedy, gdy na celowniku jest łóżko solidne, ale także efektowne oraz funkcjonalne, warto postawić na łóżko domek - to jeden z ostatnich hitów w aranżacji pokojów dziecięcych!

Jak wygląda łóżko domek?

Łóżko dziecięce takie jak łóżko domek wyróżnia się specjalną konstrukcją, która nadaje mu wygląd tradycyjnego domku z ukośnym dachem.

Łóżko - domek

Źródło: https://www.filo-shop.pl/kategoria-produktu/dla-dzieci/lozka-dzieciece/lozko-domek

Z podstawy łóżka wychodzą cztery pionowe belki, które tworzą rogi domku. Na nim osadza się następnie belki ukośne, które dają daszek. Wobec tego łóżko domek ma bardzo prostą, a przy tym efektowną konstrukcję.

Dodatkowo, łóżko może być uzupełnione również o inne elementy, na przykład w sprzedaży znajdziemy łóżko domek z barierką zabezpieczającą oraz łóżko domek z szufladą do łatwiejszego przechowywania.

Do wykonania łóżka najczęściej stosuje się lite drewno sosnowe lub innych gatunków. Drewno zapewnia maksymalną sztywność i stabilność całej konstrukcji, a także jest łatwe w naprawie i renowacji. To zatem lepszy wybór niż tańsza płyta meblowa - łóżka drewniane w pokoju dziecięcym mogą posłużyć na długie lata!

Drewno lite wykańczane jest dodatkowo specjalnymi farbami kolorowymi lub bezbarwnymi lakierami, które są nietoksyczne i bezpieczne dla dzieci, dlatego nie wydzielają żadnych szkodliwych oparów.

Do wyboru są różne rozmiary łóżek - od rozmiarów dziecięcych jak 140 x 70 czy 160 x 80 aż do rozmiarów dla dorosłych, na przykład 200 x 90.

Łóżko domek - oryginalne i funkcjonalne

Wybierając łóżko domek, możemy być pewni, że przypadnie do gustu maluchowi - zarówno dziewczynce, jak i chłopcu. Takie łóżka nie tylko mogą zapewnić przyjemny sen w ciągu nocy, ale również są chętnie używane do zabawy w trakcie dnia!

Dodatkowe belki w konstrukcji łóżka mogą być wykorzystane także do dekoracji. Można zawiesić na nich ozdobne obrazki albo girlandę świetlną, która wprowadzi do pokoju dziecięcego przyjemne, kojące światło.

Zatem łóżko dziecięce o konstrukcji domku to nie tylko piękny, ale również funkcjonalny mebel, który będzie idealnym dodatkiem do każdego pokoju dziecięcego.

Gdzie kupić łóżko domek do pokoju dziecka?

Aktualnie, gdy wpiszemy do wyszukiwarki internetowej takie słowa jak "łóżko domek", możemy od razu przekonać się, że wybór jest spory. Warto zatem postawić na takiego producenta, który będzie mógł zagwarantować najwyższą jakość swoich mebli.

Można także spróbować wykonać łóżko domek samodzielnie - uzdolnieni majsterkowicze nie powinni mieć trudności z wykonaniem tego rodzaju konstrukcji z belek drewnianych.

Do zapoznania się ze swoją ofertą łóżeczek drewnianych, w tym także łóżek domków zaprasza Filo Home Decor. Zamówienia na łóżka drewniane firmy można składać bezpośrednio w jej sklepie internetowym pod adresem Filo-Shop.pl. Życzymy udanych zakupów!

Komentarze