Szybka i bezinwazyjna redukcja tkanki tłuszczowej - poznaj zabieg z użyciem mikrofal

Onda - Bieńkowscy ClinicDrogeryjne półki uginają się pod ciężarem antycellulitowych kosmetyków i wyszczuplających balsamów, które obiecują zredukowanie tkanki tłuszczowej, wymodelowanie sylwetki i usunięcie tzw. pomarańczowej skórki, a tak naprawdę mogą co najwyżej nawilżyć skórę. Na realne problemy potrzebne są metody o realnym działaniu i udowodnionej skuteczności. W uzyskaniu i utrzymaniu zgrabnej sylwetki niezbędne są: zdrowa dieta pełna owoców i warzyw bogatych w antyoksydanty oraz regularna aktywność fizyczna. W wielu przypadkach do wymodelowania wymarzonej figury pomocne jest też wsparcie zdrowego stylu życia skutecznymi zabiegami medycyny estetycznej.

Wyszczuplające mikrofale

Wielu osobom mikrofale kojarzą się tylko ze sprzętem kuchennym, służącym do odgrzewania posiłków. Jednak w gabinetach medycyny estetycznej mikrofale znalazły zupełnie inne, dużo lepsze zastosowanie - bezinwazyjną redukcję tkanki tłuszczowej i modelowanie sylwetki. Lecznicze mikrofale zostały zintegrowane z nowoczesnym systemem chłodzącym i nazwane Coolwaves. Zabiegi z użyciem tej technologii są niezwykle komfortowe i jednocześnie bardzo efektywne, bo ich rezultaty można zauważyć już po pierwszym zabiegu. Jednym z najskuteczniejszych urządzeń stosowanych do ujędrniania ciała przy pomocy tych mikrofal jest Onda, którym posługują się m.in. eksperci z bydgoskiej i częstochowskiej kliniki Bieńkowscy Clinic. To kolejny krok technologiczny w nieinwazyjnych zabiegach medycyny estetycznej, zaraz po falach radiowych (RF).

Dla kogo przeznaczony jest zabieg?

Zabieg modelowania sylwetki mikrofalami dedykowany jest osobom, które chcą osiągnąć wyraźne efekty w stosunkowo krótkim czasie, bez stosowania inwazyjnych zabiegów chirurgicznych, które wiążą się z koniecznością wyłączenia się z życia zawodowego i codziennych obowiązków na kilka lub kilkanaście dni. Kobiety i mężczyźni, którzy decydują się na zabieg mikrofalami, kierują się też niższą ceną w porównaniu do kosztownych operacji plastycznych.

Zabieg Coolwaves Onda wskazany jest dla osób, które chcą:

  • usunąć cellulit,
  • wyszczuplić, wymodelować sylwetkę i jednocześnie ujędrnić skórę,
  • wygładzić nierówności skóry i tkanki podskórnej, powstałe w wyniku urazów lub innych zabiegów, np. liposukcji.

Na czym polega mechanizm działania Coolwaves Onda?

Głowice urządzenia Onda wytwarzają mikrofale o ściśle sprecyzowanej częstotliwości, która umożliwia likwidację komórek tłuszczowych (adipocytów). Częstotliwość nakierowana jest głównie na pochłanianie cząsteczek tłuszczu, a nie wody, dlatego tylko w minimalnym stopniu oddziałuje na skórę właściwą i naskórek. Energia mikrofal jest więc prawie całkowicie przekazywana do tkanki podskórnej, w której gromadzą się komórki tłuszczowe. Aby leczenie było skuteczne, mikrofale muszą zniszczyć błony komórkowe adipocytów. W rezultacie komórki tłuszczowe przechodzą w stan adipocytolizy i zostają na zawsze usunięte z organizmu przez układ limfatyczny.

Zalety zabiegu:

  • bezbolesny i bezpieczny bez względu na fototyp skóry czy opaleniznę,
  • nie wymaga rekonwalescencji – od razu po zabiegu można wrócić do pracy czy uprawiania sportu,
  • krótki czas trwania zabiegu,
  • jednoczesna likwidacja nadmiaru tkanki tłuszczowej, redukcja cellulitu i ujędrnienie skóry,
  • możliwość bardzo szybkiego osiągnięcia trwałych efektów,
  • nieduża liczba sesji zabiegowych potrzebna do pojawienia się satysfakcjonujących rezultatów,
  • indywidualne dostosowanie parametrów zabiegu.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat bezinwazyjnych metod modelowania sylwetki? Wejdź na stronę Bieńkowscy Clinic: https://bienkowscyclinic.pl/

Komentarze