Wysyłanie przesyłek do Polski i Europy z DHL - jak to zrobić?

Przesyłki kurierskieIstnienie wielu firm kurierskich na rynku sprawia, że każda z nich codziennie wręcz ulepsza swoje usługi, aby przyciągnąć i przekonać do siebie coraz większą liczbę potencjalnych klientów. Tak jest też w przypadku DHL. Śledzenie przesyłki, nadanie paczki czy jej odbiór jest naprawdę bardzo czytelny. Zobacz, jak z DHL wygląda wysyłanie pakunków do Polski i Europy, płatność i ich późniejszy monitoring!

Jak nadać paczkę?

Nadając paczkę na stronie DHL, już w pierwszym kroku - tuż po podaniu adresu odbiorcy i nadawcy - na starcie otrzymujesz informacje o kosztach, jakie będziesz musiał ponieść z tytułu wysłania przesyłki. Dzięki temu masz jasne warunki współpracy z przewoźnikiem. Do tego nie jest potrzebna żadna umowa ani pośrednicy! Pakunek możesz nadać wygodnie z domu, pracy, a nawet wakacji! Jeśli jednak chcesz - odwiedź jeden z 10 000 punktów obsługi paczek - DHL POP. Wspomniane punkty często znajdują się w popularnych sklepach spożywczych (takich jak Żabka czy Biedronka) czy salonach prasowych. Dzięki temu jednocześnie z pozostawieniem paczki możesz od razu zrobić potrzebne zakupy! Twój pakunek może dotrzeć także do jednego z 28 państw w Europie - od Wielkiej Brytanii przez Francję czy Holandię. Oczywiście jeśli planujesz większe zamówienie, śmiało kontaktuj się Biurem Obsługi Klienta lub zamów ofertę online! To pomocne kiedy wysyłasz minimum dziesięć paczek miesięcznie. To także spora oszczędność czasu i kosztów.

Płatności i śledzenie przesyłki DHL

DHL jest firmą bardzo elastyczną dla klientów, także jeśli chodzi o formy płatności. W związku z tym uiścisz opłatę za adresowany pakunek zarówno kartą, online jak i gotówką! Oczywiście istnieje także opcja nadania jej za pobraniem. Paczki do Polski nadasz już od 13,74 groszy z kolei te kierowane za granicę (na terenie Europy) od 55,28 zł. Kiedy już Twoja przesyłka ruszy w świat - pozostaje jedynie jej śledzenie. A to nie powinno sprawiać nikomu trudności! Można monitorować ją online, niemal w czasie rzeczywistym, a jej odbiorca może indywidualnie umówić się z kurierem na jej odbiór. Wystarczy numer listu przewozowego i wszystko mamy na jedno kliknięcie!

Nadanie paczki i śledzenie przesyłki z DHL jest naprawdę proste! Wystarczy kilka kliknięć z domu czy pracy i sprawa w kilka minut (jeśli nie kilkanaście sekund) zostaje ekspresowo załatwiona! Szybko, na czas i bez dodatkowych komplikacji! Tak działa nadanie i śledzenie przesyłki DHL!

Komentarze