Zdrowe włosy, mocne paznokcie i szczupłe ciało - Agrest Indyjski

Pielęgnacja włosówWiosna za pasem i wiele osób zaczyna panikować na widok opony, która w dalszym ciągu gości pod koszulką. Dodatkowo skóra pozbawiona słońca przez zimowe miesiące zrobiła się szara i matowa, a włosy straciły blask. Mogłoby się wydawać, że rozwiązaniem tych problemów jest wykupienie połowy apteki i spożywanie garści tabletek zamiast śniadania. Okazuje się, że dobrym rozwiązaniem może się okazać suplement diety z ekstraktem agrestu indyjskiego.

Agrest indyjski, to prawdziwa bomba witaminowa!

Agrest indyjski jest w Europie znany stosunkowo krótko, ale na dalekim wschodzie jego właściwości były wykorzystywane już od wieków. Badania naukowe wykazały, że 100 gramów amli pokrywa sześciokrotne dzienne zapotrzebowanie na witaminę C, zaś kwas askorbinowy w nim zawarty jest silnym przeciwutleniaczem. Agrest indyjski wykazuje właściwości przeciwnowotworowe, wspomagające układ krążenia i spowalniające procesy starzenia.

Agrest amla wpływa korzystnie na zdrowie

Testy potwierdziły korzystny wpływ agrestu indyjskiego na zdrowie. Kolosalna dawka witaminy C wzmacnia układ krwionośny, podnosi odporność na infekcje bakteryjne i wirusowe oraz wykazuje silne właściwości przeciwzapalne i przeciwgorączkowe. Dodatkowo suplementacja agrestem indyjskim zapobiega anemii, działa moczopędnie i regenerująco na nerki i wątrobę.

Agrest indyjski wzmacnia włosy, skórę i paznokcie

Popularność tabletek z ekstraktem z agrestu indyjskiego bardzo wzrosła, kiedy zostały wykazane jego właściwości stymulujące porost włosów. Z tego powodu suplementy diety zawierające ekstrakt amla są polecane osobom zmagającym się z problemem łysienia oraz łupieżu. Zostało udowodnione, że agrest indyjski stymuluje produkcję kolagenu, dzięki czemu poprawia wygląd skóry i zmniejsza łamliwość paznokci. Osoby stosujące suplementy z amlą potwierdzają ich dobroczynne działanie.

Amla pomaga schudnąć zdrowo i uniknąć efektu jo-jo

Chociaż zastosowanie agrestu indyjskiego jest bardzo szerokie, to najbardziej słynie z właściwości wspomagających zdrowe odchudzanie. Zawartość błonnika wzmaga uczucie sytości oraz przyspiesza przemianę materii, a witamina C działa osłonowo na układ pokarmowy. Ponadto amla reguluje poziom cukru we krwi zapobiegając napadom głodu. Osoby stosujące agrest indyjski zauważyły, że przyspiesza on spalanie tkanki tłuszczowej i powstrzymuje efekt jo-jo.

Suplementy z ekstraktem agrestu indyjskiego, to prawdziwy hit

Agrest indyjski cieszy się popularnością ze względu na korzystny wpływ na zdrowie i urodę. Właściwości amli są bardzo chętnie wykorzystywane przez producentów suplementów diety. Ważne żeby przed zakupem tabletek na odchudzanie z agrestu indyjskiego zapoznać się z ich składem, to jest zorientować się, czy nie posiadają chemicznych dodatków. Osoby gustujące w suplementach z naturalnych ekstraktów w skoncentrowanej formie z pewnością docenią ekstrakt agrestu indyjskiego za naturalny i korzystny wpływ na wygląd oraz wspomaganie zdrowego odchudzania.

Jeśli zainteresował Was temat agrestu indyjskiego w kontekście odchudzania i nie tylko, odsyłamy na stronę Vital Progres.

Ocena: 5.0

Komentarze

Malina
Super suplement! nigdy nie spotkałam się z taką skutecznościa wśród środków mających wspomagać proces odchudzania, a do tego ma wiele innych korzystnych działań.
Basia
Potwierdzam pozytywne działanie Amlanu!
Jowita
Bardzo polecam Amlan Forte - produkt z agrestu indyjskiego